Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Біопсія молочної залози у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мамологи

Біопсія молочної залози — це метод дослідження, при якому проводять забір клітин чи тканин для подальшого мікроскопічного аналізу. Як правило, така діагностика вважається найбільш достовірною для підтвердження або спростування наявності ракових клітин у підозрілих ділянках молочної залози.

Підготовчі процедури

Потрібно попередити мамолога у таких випадках:

 • пацієнт приймав аспірин чи антикоагулянти останні 7 днів;
 • у пацієнта наявна алергія;
 • наявність кардіостимулятора або іншого електронного імпланта;
 • вагітність.

Одягніть бюстгальтер у день проведення біопсії — до місця забору тканин прикладуть пакетик із льодом, що забезпечить зафіксоване постачання «знеболюючого» до ураженої ділянки.

Біопсія молочної залози

Процедуру здійснює мамолог, радіолог чи хірург. Зразки тканин на біопсію дістають за допомогою різних способів цієї маніпуляції. Однак найпоширеніший вид біопсії — тонкоголкова аспіраційна. Для здійсненн процедури пацієнтка лягає на стіл. Після цього лікар вводить місцеву анестезію та фіксує однією рукою необхідну ділянку молочної залози, іншою рукою вводить у неї надтонку голку. Така голка набагато тонша ніж та, яку використовують для забору крові із вени. Голка під’єднана до шприца, в якому перебуватимуть зразки клітин чи рідини із пухлини. Узявши пункцію, до ураженого місця прикладають пакетик із льодом. Триває процедура близько 1 години.

Показання та протипоказання

Передумови до здійснення біопсії:

 • поява ущільнення на молочній залозі;
 • виявлення ділянки в тканинах грудей, що може мати злоякісний характер;
 • зміна соска: сильне лущення, “апельсинова кірка”, виділення.

Протипоказання до проведення процедури:

 • вагітність та період лактації;
 • алергія на вміст знеболюючого.

Наслідки

Аспіраційний біопсійний метод швидко відрізнить кісту від злоякісного новоутворення. Отримавши точний діагноз, пацієнтка без зволікань може розпочати лікування. Зазвичай, після біопсії виникає набряк та синець у ділянці проколу.

8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

 • Біопсія молочної залози
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

 • Біопсія молочної залози
Працює з 09:00-18:00