Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування маститу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі мамологи
Послуга Ціна
Лікування мастопатії 400 грн

Лікування маститу — це комплекс лікувальних заходів, який спрямований на терапію запалення молочних залоз, що часто виникає протягом перших трьох тижнів у післяпологовий період. Це захворювання супроводжується підвищенням температури, морозом по тілу, болем та набряком соска, почервонінням шкіри, відчутним ущільненням на певній ділянці залози. Зазвичай, мастит розвивається на фоні лактостазу — застою молока у залозах.

Як лікувати

На початкових стадіях (при лактаційній та нелактаційній формах захворювання) перевагу надають консервативним методам лікування. У випадку першої форми рекомендують лікування медичними препаратами, коли стан пацієнтки задовільний, із невисокою температури тіла (до 37,5° С), а також за наявності лише одного ущільнення на ділянці грудей. Для жінок у період лактації призначають антибіотики, які сумісні із грудним вигодовуванням. Проте за рекомендаціями лікаря в інтересах матері та дитини лактацію можуть перервати. Нелактаційний перебіг хвороби передбачає видалення частини абсцесу для підтвердження його незлоякісного характеру.

Яку діагностику проходити

Визначити осередок запалення можна пальпаторно. Окрім цього, чітко виражений симптом хвороби — збільшення лімфатичних вузлів у пахових западинах зі сторони ураження молочної залози. Найбільш достовірний метод — ультразвукова діагностика. За наявності маститу молочні протоки розширюються, потовщується шкіра та підшкірна клітковина. УЗД чітко візуалізує абсцес та показує зони некрозу. Також виявити мастит допоможе лабораторне дослідження: у загальному аналізі крові зростає численність лейкоцитів, що свідчить про наявність запальної реакції.

Наслідки

Якщо зволікати із лікуванням, то мастит переходить в інфільтративну фазу, для якої притаманна поява «гарячих» ущільнень до 2-3 см у діаметрі всередині залози. Ущільнень може з’явитися декілька. Присутня інтоксикація — жінка відчуває головний біль та постійну втому.

100
9,0
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
9,0
Львів, вул. Антоновича, 102
р.Франківський
8,6
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління. Приймає лікар: Атаманчук Ярослав Ігорович
  • Лікування мастопатії от 400
Працює з 09:00-18:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-14:00
ЛЦ Виктория
8,5
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування мастопатії от 400
Працює з 09:00-18:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Лікування маститу
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00