Клініки гінекології у Львові (Шевченківський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
5,9
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей. Приймають лікарі: Умриш Любов, Василюк Аліна
  • Консультація вагітної жінки з проведенням КТГ 950
  • Цервікальний кюретаж 1 500
  • Видалення ВМС 650
  • Введення гінекологічного песарію 2 700
  • Діатермокоагуляція шийки матки з патогістологічним дослідженням 2 500
5,7
Львів вул Професора Ковалика, 1а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Консультація дитячого гінеколога 950
  • Повторна (контроль) консультація дитячого гінеколога 950
  • Консультація акушера-гінеколога 950
  • Повторна (контроль) консультація акушера-гінеколога 950
  • Консультація вагітної жінки з проведенням КТГ 950
5,4
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни. Приймають лікарі: Шкабко Людмила Василівна, Солига Галина Миколаївна
  • Біопсія шийки матки радіохвильовим методом (без гістологічного дослідження) 1 800
  • Введення розчинів, гелів в цервікальний канал 280
  • Гінекологічні процедури (тампони, ванночки, зрошення) (1 процедура) 450