Перев'язка трофічних виразок у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи в Шевченківському районі
Знайдена 1 клініка

Тетяна
Проходила УЗД-обстеження у лікаря Давида Володимира Мирославовича. Якісно та оперативно. Дякую!
Скоро рік буде як я робила лазерну операцію на вени обидві ноги. Дякую щиро за прекрасну роботу . навіть не вірила ніколи що можу мати чисті гарні ноги а саме головне що не болять . Я дуже задоволена і раджу кожному
Олена
Персонал ввічливий лікар Володимир Мирославович професіонал високого рівня детально оглянув та грамотно роз'яснив діагноз. В такому закладі відчуваєш себе людиною в маленькому європейському просторі.
Зоряна
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • Перев'язка трофічних виразок

Перев'язка трофічних виразок в лікарнях в інших районах Львова

8,3
Львів вул. Миколайчука, 9
р.Личаківський
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук. Приймає лікар: Мелень Андрій Петрович