Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лінгвальні невидимі брекети у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи

Лінгвальні брекети — це конструкції, розташовані з внутрішньої сторони поверхні зубів. Особливість полягає в тому, що їх неможливо побачити на зубах, оскільки вони мають глибоке зубне розташування.

Переваги лінгвальних ортодонтичних систем:

 • непомітність на зубах;
 • естетика;
 • можливість планування поетапного переміщення зубів і виготовлення брекетів;
 • відсутність запалення ясен і гінгівіту.

Підготовчі процедури

Лікар проводить санацію ротової порожнини, за необхідності призначає лікування карієсу, усунення гострих запальних процесів.

Лінгвальні невидимі брекети

Лінгвальні системи виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Установка проходить у кілька етапів. Спочатку стоматолог знімає зліпок із зубів, робить знімки, потім складає план лікування і передає зліпки в зуботехнічну лабораторію, де брекети виготовляються протягом 1,5-2 місяців. Стоматолог фіксує системи на зубах пацієнта. Після процедури скріплення дугою починається вирівнювання зубів.

Лікування триває 1-1,5 роки. Протягом усього періоду обов'язково потрібно застосовувати іригатор, йоржик, зубну нитку. Ці брекети представляють собою плоскі, гладкі пластини, які щільно прилягають, що значно полегшує догляд і мінімізує можливість потрапляння залишків їжі в деталі конструкції.

Показання та протипоказання

Установка протипоказана пацієнтам у таких випадках:

 • низькі зубні коронки;
 • важкі пародонтичні захворювання;
 • патологічна функція скронево-нижньощелепного суглоба;
 • вузька щелепа;
 • алергія.

Наслідки

У процесі носіння таких брекетів набагато рідше виникають запалення ясен і гінгівіти. Відразу після установки лінгвальних брекетів у пацієнта можуть спостерігатися дефекти мови.

Брекети з внутрішньої сторони зубів вимагають звикання. У середньому термін адаптації займає від 2 тижнів до місяця, залежно від виду брекет-системи.

48
8,0
Знайдено 14 клінік

Працюють по:

Сб
8,2
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт. Приймає лікар: Андрусейко Ярослав Михайлович
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-19:00
7,5
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймає лікар: Прокоп'єва Поліна Юріївна
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00
7,4
Львів вул. Тершаковців, 1б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-19:00
7,4
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-15:00
7,4
Львів вул. Герцена, 6/1-а
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Володимира Великого, 31
р.Франківський
Стоматологічний центр «Рікота» відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук. Приймає лікар: Музика Тарас Іванович
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:30-20:00
Сб: 10:00-15:00
7,3
Львів вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном. Приймає лікар: Іванців Андрій Олегович
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації. Приймає лікар: Семен Наталія Василівна
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 09:00-20:00
7,1
Львів ул. Водная, 3/1
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка Овчара почала існування у 1995 році, пропонує широкий спектр стоматологічних послуг, спираючись на досвід лікарень США та за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Лікарі пройшли навчання та стажування за кордоном.
 • Лінгвальні невидимі брекети
Працює з 10:00-19:00