Лінгвальні невидимі брекети у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Шевченківському районі
Знайдена 1 клініка

Сб
Ірина
Неймовірно вдячні за людяність, чуйність і чудові результати! Шукали для доньки хірурга для термінового видалення зубів мудрості у Львові (бо втратили надію дочекатися медичної допомоги за кордоном), і лише завдяки небайдужості Оксани Степанівні вчасно знайшлося рішення. Максимум уваги й турботи про пацієнта, все пройшло легко та без ускладнень. Дуже дякуємо пані Оксані і пану Омеляну Коцовським, анестезіологам, хірургу Андрію Горготі та всьому персоналу лікарні за золоті руки, турботу та душевність! Ви найкращі!
Ірина
Дякую лікарям за чудову роботу!
Іванна
Чудова клініка, кваліфікований персонал. Мої дітки в захваті, лікуємо зуби з задоволенням. Рекомендую всім))
Христина
Перша клініка де почав лікувати зубки мій син) Все сподобалося !
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
  • Лінгвальні невидимі брекети

Лінгвальні невидимі брекети в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
  • Лінгвальні невидимі брекети