Лінгвальні невидимі брекети в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
Послуга Ціна
Лінгвальні невидимі брекети від 14820
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

7,3
Полтава вул. Європейська, 92
Стоматологічний кабінет "Вітал" спеціалізований на лікуванні ротової порожнини, зубів та ясен. Фахівці клініки мають профільну освіту, багаторічну практику.
Кирило, 30 листопада '-1р.

Виникла проблеми з зубами, звернувся до «Вітал» і не пожалкував. На першій консультації лікар оглянув мене, мені зробили знімок щелепи, а потім склали план лікування, і вже за декілька відвідувань всі мої проблеми лишилися позаду. До того ж, лікар дав мені чіткі та ефективні поради щодо профілактики захворювань зубів та ясен. Велике «дякую»!

7,2
Полтава вул. Івана Мазепи, 14
Приватна стоматологічна клініка "Гала-Дентс" займається наданням медичної допомоги у лікуванні зубів та ясен. Фахівці клініки мають медичну освіту, підтверджують кваліфікацію сертифікатами та дипломами, приймають участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Марія, 15 січня '17р.

З усіх стоматологічних клінік, де я побувала, найбільше мені сподобалося у «Гала-Дентс». Дійсно високий професіоналізм лікаря і використання якісних матеріалів дають відмінний результат. Тому раджу друзям саме цю клініку.

Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Котляревського, 16
Стоматологічна клініка "Дентер" на Котляревського працює понад 12 років, займається діагностикой та всебічним лікуванням зубів та ясен.
Яков, 09 січня '17р.

Лет пять уже хожу в «Дентеру», неизменно радуют: отличное соотношение цена-качество, отношение к пациенту и выполнение работ на уровне мировых клиник, отсутствие очередей и достаточно широкий спектр услуг, чтобы хотелось возвращаться сюда снова и снова.

• Лінгвальні невидимі брекети від 14 820
Працює з 08:30-20:00
Сб: 08:30-20:00 Нд: 08:30-20:00
Полтава вул. Ватутіна, 9/68
Стоматологічна клініка "Епл" займається якісним всебічним лікуванням зубів і ясен.
Михайлина, 30 листопада '-1р.

Нещодавно звернулася до цієї клініки за допомогою – сильно розболівся зуб. Довелося лікувати кореневі канали, а потім пломбувати їх та зуб. Врешті болю я позбулася, за що дякую фахівцям «Епл». Усе було зроблено якісно та професійно.

Працює з 08:00-19:00
Полтава вул. Соборності, 46
Стоматологічна клініка "Дентер" на Соборності понад 12 років виконує усі види стоматологічного лікування зубів у дорослих і дітей.
Наум, 13 січня '17р.

Декілька років тому почав відвідувати цю стоматологію. Тому коли прийшов час ставити коронки, одразу прийшов сюди. Приємно, що консультація спеціаліста є безкоштовною. А іще клініка видає гарантію на встановлені протези. Результатом я цілком задоволений.

• Лінгвальні невидимі брекети від 14 820
Працює з 08:30-20:00
Сб: 08:30-20:00 Нд: 08:30-20:00
Полтава вул. Калініна, 42
Стоматологічна клініка "Ідеал" надає кваліфіковану медичну допомогу у санації ротової порожнини.
Ірина, 11 січня '17р.

Водимо синочка в «Ідеал» на профілактичні огляди. Уже лікували один зубчик. Лікар такий молодець, мій Ігнат зовсім не злякався. Усе пройшло чудово. В клініці приємно й затишно, не потрібно сидіти в черзі, а це дуже важливо для діточок.

Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00
Полтава вул. Соборності, 25
Стоматологічний кабінет "Леді" спеціалізований в сфері лікування зубного ряду.
Степан, 03 січня '17р.

Довелося видаляти зуб мудрості. Фахівці клініки «Леді» з цим успішно впоралися. Обладнання нове, а лікар досвідчений. Тепер думаю про встановлення протезу, тож знову звернуся саме сюди.

Працює з 09:00-18:00
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
Полтава вул. М. Бірюзова, 96
Стоматологічна клініка "Приват Дантист" виконує всі види стоматологічного лікування зубного ряду. Лікарі приватного кабінету мають медичну профільну освіту та досвід, вдосконалюють навички на тематичних семінарах та конференціях.
Інга, 01 січня '17р.

Якщо виникають які-небудь проблем из зубами, користуюся послугами саме цієї клініки. Стоматолог-терапевт уважно й професійно виконує усі процедури, а сама клініка приваблює відсутністю черг та затишною атмосферою.