Лікування фурункульозу у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Сихівському районі
Знайдено 2 клініки

Артем
Зіштовхнувся із цією проблемою у 17 років. Підлітковий вік, прищі і так далі. Важко було психологічно через насмішки однокласників. До лікаря йти не хотів, тому мама лікувала мене самотужки. Вся дія була направлена лише на зовнішню сторону проблеми. Все продовжувало загострюватись: гноїтись, пекти. Змушений був піти до лікаря, бо терпіти було несила. Лікар сказав, що головне зараз вбити стафілокока, що сидів у мені. Саме він мене обдарував рясною висипкою. Пив антибіотики. На обличчі фурункули по-тихенько зійшли за допомогою призначеної маззі.
Ксенія
Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
5,5
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.