Занятия с логопедом в Киеве (Соломенский район)

Возможно, вас интересуют врачи логопеды в Соломенском районе
Занятие логопеда (1 час) 495 грн
Занятия с логопедом (1 час) 350 грн
Сеть клиник Viva
Киев ул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская5 2 м.Политехнический институт19 4
Людмила, 14 июня '17г.

Сьогодні відвідала Вашу клініку на вул. Гетьмана. Приємно вражена Вашою прфесійною роботую і турботливим обслуговуванням.

• Занятие логопеда (1 час) 495
Барбара, 02 января '17г.

Вже в сім’ї так повелося: якщо дитина захворіла – телефонуємо у Валерію. Неодноразово були там у логопеда, у терапевта з простудами, на консультаціях щодо підтримки імунітету малого. Завжди отримуємо там якісний та професійний огляд, не сумніваємося щодо кваліфікації лікаря, і як результат – майже не хворіємо!

• Занятия с логопедом (1 час) 350
  • Коррекционное занятие логопеда 350