Тест на толерантность к глюкозе в Киеве (метро Почтовая площадь)

Комплекс Передопераційне обстеження перед лазерною корекцією зору: глюкоза, HBSAg, антитіла сумарні до збудника сифілісу, 1-3 р.д. 784 грн
Найдена 1 клиника
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
ADONIS
АДОНИС (ADONIS) — это современный хирургическо-диагностический центр на Подоле, предоставляющий комплексные услуги для пациентов со всей Украины. На территории клиники используется современное техническое оснащение класса «Люкс». Передовые технологии и регулярное обновление аппаратов направлены на получение качественного результата.
Леся,

• Комплекс Передопераційне обстеження перед лазерною корекцією зору: глюкоза, HBSAg, антитіла сумарні до збудника сифілісу, 1-3 р.д. 784
  • Комплекс Контроль рівня глюкози: глікований гемоглобін (HbA1c), глюкоза, 1 р.д. 380
  • Комплекс Гомеостатична модель оцінки інсулінорезистентності (НОМА-IR):глюкоза, інсулін, індекс НОМА-IR, 1-3 р.д. 371
  • Глюкоза крові, 1 р.д. 150
  • Cкринінг гестаційного діабету. Глюкозо-толерантний тест з 50 г глюкози (60 хв). УВАГА: послуга передбачає попереднє визначення глюкози за допомогою глюкометра в маніпуляційному кабінеті, 1 р.д. 200

Тест на толерантность к глюкозе в клиниках в других районах Киева

Био Плюс
8,2