Неврологи в Чернівцях

Консультація невропатолога дорослого в клініці «Базисмед» 700
Консультація невропатолога в клініці «Oxford Medical» 690
Петро
Хочу висловити велику вдячність Владиславу Володимировичу за якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Чудовий спеціаліст, який знає та любить свою справу.
30 листопада '-1 г.
Ліза
Так сталося, що лікарі діагностували у нашої дитини затримку розвитку. Ми зразу звернулися до кваліфікованого спеціаліста - Людмили Романівни. Курс терапії був звичайно тривалий, проте вже є гарний результат. Наш син тепер нічим не відрізняється від однолітків.
14 липня '18 г.
Ірина
Краснюкевич Людмила Романівна допомогла подолати нашому сину надмірну гіперактивність, що заважала його перебуванню у дитячому садочку. Її різноманітні методи та підходи до дітей швидко дають позитивні результати.
09 липня '18 г.
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологічних станів, які пов'язані з порушенням роботи центральної та периферичної нервових систем. Лікує хронічну нейропатичну біль, невралгію, наслідки інсульту, епілепсію, вегетосудинну дистонію та інші захворювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Невролог
Людмила Романівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи у дітей. Лікує головні болі, порушення сну, судомні напади, затримка розвитку, гіперактивність та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Невролог
Ельвіра Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Лікує порушення мозкового кровообігу, вегетосудинну дистонію, головні болі, мігрені та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Невропатолог дитячий
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як головний біль, невротичні порушення, біль у спині, енурез, епілепсія, розлади вегетативної нервової системи, приступи втрати свідомості. Проводить огляди дітей до року для оцінки нервово-психічного розвитку.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невропатологиня
Лікар займається діагностикою та лікуванням таких захворювань та патологічних порушень, як судинні захворювання головного мозку, діабетичні полінейропатії, головний біль, проблеми хребта, запаморочення, епілептичні напади, дратівливість.