Сторінка 2. Приватні клініки в Черкасах

Знайдено 26 клінік

Сб Нед Цілодобово
Надежда
Очень хорошитй центр, посоветовала знакомая, теперь мое здоровье в надежных руках. И надеюсь, ребенка тоже) очень жду
Катя
Я очень рада, что встретила такого професионального врача. 1,5 года ходила по другим врачам с после родовыми проблемами и никто не мог мне помочь. Александр Филимонович решил все мои проблемы. 10 дней после операции, а я уже счастливый человек, огромное ему спасибо....
Дарина
Отличный доктор. Наблюдалась у него всю беременность и после. Осталась очень довольна. Все обьясняет, на все вопросы отвечает, консультировал даже по телефону. самый приятный, интеллигентный, внимательный и профессиональный доктор. Рекомендую!
Никита
Я пил на протяжении многих лет и не осознавал что нуждаюсь в помощи. Мои родные люди страдали от постоянного алкогольного опьянения, а я даже не замечал этого. Когда отец отвел в центр "Свобода", долго сопротивлялся, но через несколько дней глаза открылись. Я понял что так жить нельзя. Спасибо за оказанную помощь!
5,3
Черкаси м. Умань
Платформа тверезості, наркологічна клініка в Умані допомагає людям, які мають залежність від азартних ігор, алкоголю та наркотиків. Також центр надає допомогу військовослужбовцям, які брали участь у військових діях.
Черкаси вул. Чехова, 101
ПМП "Центр здоров’я" займається діагностикой та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить інтимну контурну пластику. Пацієнток приймають досвідчені лікарі-гінекологи, які мають багаторічний досвід роботи.
Черкаси б-р Шевченка, 325
Черкаси б-р Шевченка, 396
4,9
Черкаси вул. Київска, 76
Платформа тверезості у Черкасах — сучасний медичний центр, лікарі якого допомагають пацієнтам вилікуватися від алкогольної залежності, наркотичної залежності та ігроманії.
3,7
Черкаси м. Сміла, вул. Незалежності, 79
Амбулаторне відділення № 2 мережі медичних клінік «Мій Лікар» надає пацієнтам послуги за наступними напрямками: терапія, педіатрія та сімейна медицина. Прийом здійснюють лікарі вищої, другої та першої кваліфікаційних категорій. Персонал медичного закладу з розумінням та безмежним терпінням ставиться до потреб пацієнтів. Всі маніпуляції та обстеження проводяться в комфортних для пацієнтів умовах.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,0
Черкаси м. Звенигородка, вул. Благовісна, 92-А
3,7
Черкаси, м. Канів, вул.Успенська, 3
3,0
Черкаси вул. Сонячна, 2
Реабілітаційний центр "Європа" в Черкасах надає кваліфіковану допомогу у подоланні залежностей від хімічних речовин, алкоголю, гри. Працівники центру мають досвід у лікуванні залежностей. У центрі ведеться амбулаторне та стаціонарне лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії.