Приватні клініки в Черкасах (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 9 клінік

Сб Нед Цілодобово
Кравець Дарина Ігорівна
Все сподобалось, швидко і якісно.
валентина
Ціни не смішні як написала одна пацієнтка. Ціни стандартні.Плюс що працюють в вихідний. А загалом нормально. Просто якщо хочуть більше пацієнтів зменшіть ціни хоть на 100 грн і буде в вас черга.
Владислава
Нещодавно відвідала діагностичний центр щоб зробити комп'ютерну томографію щелеп. Що найперше сподобалось: сучасне обладнання, кваліфіковані відповіді на усі запитання , швидке і якісне обслуговування . Діагностика в ЕкоСвіті дійсно високого рівня. У мене залишились тільки позитивні враження
Большое спасибо команде Экосвиту за то, что работают и в выходные! Молодцы! Для такой техники, как по мне, так, цены за услуги - копейки! И находятся они в центре нашего города!
Черкаси м. Сміла, вул. Незалежності, 35
«Ваш лікар поруч» – це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою!»
  • Первинна консультація дитячого інфекціоніста 350
  • Повторна консультація дитячого інфекціоніста 300
  • Первинна консультація дитячого кардіоревматолога 350
  • Повторна консультація дитячого кардіоревматолога 300
  • Первинна консультація дитячого невролога 350
5,9
Черкаси вул. Надпільна, 289/1
Діагностичний центр "Екосвіт" пропонує пацієнтам безпечні та інформативні дослідження за допомогою сучасного комп’ютерного томографу.
6,2
  • Пакет "Жіноче здоров'я" 3 100
  • Крапельниця від алькогольної інтоксикації 600
5,3
Черкаси м. Умань
Платформа тверезості, наркологічна клініка в Умані допомагає людям, які мають залежність від азартних ігор, алкоголю та наркотиків. Також центр надає допомогу військовослужбовцям, які брали участь у військових діях.
  • Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6 000
  • Лікування наркоманії
  • Лікування алкоголізму
  • Лікування ігроманії
  • Реабілітація військовослужбовців
3,0
Черкаси вул. Сонячна, 2
Реабілітаційний центр "Європа" в Черкасах надає кваліфіковану допомогу у подоланні залежностей від хімічних речовин, алкоголю, гри. Працівники центру мають досвід у лікуванні залежностей. У центрі ведеться амбулаторне та стаціонарне лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії.
  • Реабилитация 6 000
  • Детоксикация 4 500