ПМП «Центр здоров'я»

9,5
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Черкаси, вул. Чехова, 101 (2 поверх, жіноча консультація, кабінет біля реєстратури)

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (044) 500-69-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ПМП "Центр здоров’я" займається діагностикой та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить інтимну контурну пластику. Пацієнток приймають досвідчені лікарі-гінекологи, які мають багаторічний досвід роботи.

Серед пропонованих послуг:

• консультація фахівця;
  • медичні косметичні процедури;
  • видалення кондилом та папілом за допомогою електроножа;
  • встановлення та видалення ВМС;
  • індивідуальний підбір контроцептивів;
  • діагностика та лікування беспліддя у жінок;
  • лапароскопія;
  • гістероскопія;
  • хірургічна корекція статевих губ.

Медичний центр має ряд переваг — високий рівень роботи медичного персоналу, комфортні умови, використання передових методів та технологій, сучасне обладнання.

ПМП "Центр здоров’я" — це сучасний спеціалізований медичний заклад, який допомагає жінкам, надає якісні послуги.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Алина
28 квітня '18г.
З діагнозом «не виношування вагітності» я боролася кілька років. Лише в «Центрі здоровʼя» мені допомогли подолати цю недугу. Комплексне лікування дало позитивні результати. Мені вдалося виносити дитину. Рекомендую.
Яна
27 березеня '18г.
Лікарі в ПМП «Центр здоровʼя» - справжні чарівники. Неодноразово сюди зверталася за допомогою. Тут все завжди на найвищому рівні. Лікарі дають корисні поради, призначають ефективне лікування. Можна звертатися без сумніву.
Катя
16 березеня '18г.
В «Центрі здоровʼя» взялися за лікування патології шийки матки без зволікання. Після ретельної діагностики, визначили найбільш ефективний метод лікування. За допомогою радіохвильової терапії моя хвороба зникла безповоротно.
Альбина
15 лютого '18г.
В «Центре здоровья» мне устанавливали внутриматочную спираль. Специалисты сделали все качественно, аккуратно. Теперь по этому поводу буду обращаться только сюда. Отличный центр для женщин.
Тамара
06 лютого '18г.
Недавно я обращалась в «Центр здоровья» с целью профилактического осмотра. Сервис здесь высшего уровня, условия комфортные, приятно зайти. Теперь буду наблюдаться здесь, уж очень мне понравился врач.
Олена
03 лютого '18г.
Цей сучасний медичний заклад мені рекомендувала сестра. Я давно вже хотіла зробити хірургічну корекцію статевих губ. Спеціалістам вдалося мене задовольнити, хоча це не так легко, бо дуже ж я прискіплива. Результат мене приємно вразив. Хочеться також відмітити комфортні умови.
Віта
30 січня '18г.
З дисфункцією яєчників і порушенням менструального циклу мені допомогли впоратися в ПМП «Центр здоровʼя». Ми доклали всіх зусиль для подолання хвороби. Зараз я здорова, проблем в області гінекології вже немає.
Руслана
12 січня '18г.
У «Центрі здоровʼя» мені лікували захворювання яєчників консервативним шляхом. Послугами я залишилася задоволена. Я швидко пішла на одужання. Це гарний заклад, що спеціалізується в області гінекології. Спасибі за допомогу.

Лікарі клініки ПМП «Центр здоров'я»

Мовчан Олександр Филимонович
Обрати фах
  • Гінеколог
очистити
+38 (044) 500-69-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним "Свобода" в Черкасах надає психологічну та медичну допомогу пацієнтам, які мають залежність від наркотичних препаратів або алкоголю. Надається психосоціальна допомога військовослужбовцям, які працювали в зоні військових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Реабілітаційний центр "Європа" в Черкасах надає кваліфіковану допомогу у подоланні залежностей від хімічних речовин, алкоголю, гри. Працівники центру мають досвід у лікуванні залежностей. У центрі ведеться амбулаторне та стаціонарне лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Центр допомоги залежним "Свобода" в Умані допомагає людям, які мають залежність від азартних ігор, алкоголю та наркотиків. Також центр надає допомогу військовослужбовцям, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Черкаси вул. Чайковського, 49/1 (МЦ "Новий зiр", 2 поверх)
9,4