Центр здоров'я, лікувально-діагностичний центр

Пн — Пт: 08:30-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ПМП «Центр здоров’я» займається діагностикой та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить інтимну контурну пластику. Пацієнток приймають досвідчені лікарі-гінекологи, які мають багаторічний досвід роботи.

Серед пропонованих послуг:

• консультація фахівця;
  • медичні косметичні процедури;
  • видалення кондилом та папілом за допомогою електроножа;
  • встановлення та видалення ВМС;
  • індивідуальний підбір контроцептивів;
  • діагностика та лікування беспліддя у жінок;
  • лапароскопія;
  • гістероскопія;
  • хірургічна корекція статевих губ.

Медичний центр має ряд переваг — високий рівень роботи медичного персоналу, комфортні умови, використання передових методів та технологій, сучасне обладнання.

Сучаснний центр допомагає жінкам у плануванні вагітности. Терапія згідно європейським стандартам якості показує високу ефективність. Діагностика проводиться на обладнанні нового зразку, що допомагає у виявленні істинної причини розвитку порушень.

ПМП «Центр здоров’я» — це сучасний спеціалізований медичний заклад, який допомагає жінкам, надає якісні послуги.

Як знайти: 2 поверх, жіноча консультація, кабінет біля реєстратури.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр здоров'я, лікувально-діагностичний центр, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Надежда
Очень хорошитй центр, посоветовала знакомая, теперь мое здоровье в надежных руках. И надеюсь, ребенка тоже) очень жду
Катя
Я очень рада, что встретила такого професионального врача. 1,5 года ходила по другим врачам с после родовыми проблемами и никто не мог мне помочь. Александр Филимонович решил все мои проблемы. 10 дней после операции, а я уже счастливый человек, огромное ему спасибо....
Дарина
Отличный доктор. Наблюдалась у него всю беременность и после. Осталась очень довольна. Все обьясняет, на все вопросы отвечает, консультировал даже по телефону. самый приятный, интеллигентный, внимательный и профессиональный доктор. Рекомендую!
Алина
28 квітня '18р.
З діагнозом «не виношування вагітності» я боролася кілька років. Лише в «Центрі здоровʼя» мені допомогли подолати цю недугу. Комплексне лікування дало позитивні результати. Мені вдалося виносити дитину. Рекомендую.
Яна
Лікарі в ПМП «Центр здоровʼя» - справжні чарівники. Неодноразово сюди зверталася за допомогою. Тут все завжди на найвищому рівні. Лікарі дають корисні поради, призначають ефективне лікування. Можна звертатися без сумніву.
Катя
В «Центрі здоровʼя» взялися за лікування патології шийки матки без зволікання. Після ретельної діагностики, визначили найбільш ефективний метод лікування. За допомогою радіохвильової терапії моя хвороба зникла безповоротно.
Альбина
В «Центре здоровья» мне устанавливали внутриматочную спираль. Специалисты сделали все качественно, аккуратно. Теперь по этому поводу буду обращаться только сюда. Отличный центр для женщин.
Тамара
Недавно я обращалась в «Центр здоровья» с целью профилактического осмотра. Сервис здесь высшего уровня, условия комфортные, приятно зайти. Теперь буду наблюдаться здесь, уж очень мне понравился врач.
Олена
Цей сучасний медичний заклад мені рекомендувала сестра. Я давно вже хотіла зробити хірургічну корекцію статевих губ. Спеціалістам вдалося мене задовольнити, хоча це не так легко, бо дуже ж я прискіплива. Результат мене приємно вразив. Хочеться також відмітити комфортні умови.
Віта
З дисфункцією яєчників і порушенням менструального циклу мені допомогли впоратися в ПМП «Центр здоровʼя». Ми доклали всіх зусиль для подолання хвороби. Зараз я здорова, проблем в області гінекології вже немає.
Руслана
У «Центрі здоровʼя» мені лікували захворювання яєчників консервативним шляхом. Послугами я залишилася задоволена. Я швидко пішла на одужання. Це гарний заклад, що спеціалізується в області гінекології. Спасибі за допомогу.
Наталія
Звернулася аж з трьома проблемами, в тому числі з приводу інтимної пластики. Все вирішив, зроблено в стаціонарі на Чехова, я задоволена результатом. Дякую!
Илона
28 квітня '17р.
Перед тем, как планировать беременность я обратилась к гинекологу для обследования и получения рекомендаций. Врач мне понравился. Провел осмотр, расписал рекомендации. После приема я была уверенна, что с этого момента это будет мой гинеколог. Теперь для диагностики, снова к нему пойду)
София
Внимательный и тактичный доктор. Обратилась к нему перед планированием беременности и получила массу грамотных рекомендаций. Беременность мою он тоже вел. Теперь с мужем планируем второго ребенка и я точно знаю, к кому пойду наблюдаться)
Зверніть увагу на інші клініки:
6,4
Медіскан груп Черкаси — діагностичний центр, спеціалісти якого надають кваліфіковані послуги з проведення інструментального обстеження. Центр оснащений сучасним обладнанням експертного класу, що дозволяє візуалізувати патологічний осередок на початковій стадії розвитку. Рання діагностика вкрай необхідна для своєчасного початку лікування, попередження прогресування хвороби та розвитку ускладнень.
Черкаси Бульвар Шевченка 264
8,9
Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола, 1
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Черкаси вул. Верхня Горова 36/1
9,4
«Ваш лікар поруч» – це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою!"