Днепролаб, лабораторія на Черкасах на Перемоги

8.9
Wi-Fi
Оплата карткою
Черкаси, 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, пов. 1)

або дзвоніть за телефонами:

Київ вул. Попудренка, 7

м.Левобережная

26 6

16 5
Бровари вул. Гагаріна, 20 Б (пов. 2, каб. 3)
Київ Харківське ш., 168ж (2 поверх будівлі кінотеатру "Промінь")

м.Харьковская

27 5

м.Бориспольская

28 5
Київ вул. Курнатовського, 7 (дитяча філія)

42 7

м.Левобережная

11 4

23 3
Фастів м. Фастів, вул. Льва Толстого, 24
Черкаси вул. Чорновола, 1 (поліклініка №2, кабінет 102)
Чернівці вул. Головна, 81
Чернігів вул.Пирогова, 1 (жіноча консультація №1)
Київ вул. Велика Житомирська, 14

м.Площадь Независимости

17 11

м.Крещатик

20 16

м.Золотые ворота

12 6
Київ вул. Якубовського, 6 (поліклініка Голосіївського р-ну №2)

м.Ипподром

р.Святошинский

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медична лабораторія "Дніпролаб" в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.

Послуги, які пропонує заклад:

• цитологія;
  • генетичні дослідження;
  • ендоскопія;
  • гістологія.

Переваги діагностичної лабораторії — високий професіоналізм фахівців, сучасне автоматичне обладнання для проведення аналізів, використання якісних одноразових систем для забору матеріалу.

Медична лабораторія "Дніпролаб" в Черкасах на вул. Перемоги — це один з багатьох філіалів розвинутої мережі діагностичних центрів країни.

Днепролаб, лабораторія на Черкасах на Перемоги, вартість послуг:

• Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Тома
07 грудня '20р.
Аналізи потрібні завжди, і дуже зручно звертатися за ними до лабораторії, де всі привітні, ти не сумніваєшся у компетенції і приємно повертатися знов. Тому завжди ходимо саме сюди.
Вита
10 квітня '18р.
Во время лечения желудочно-кишечного тракта докторам не удавалось поставить верный диагноз. И только, после точных диагностик в «Днепролаб» врачам удалось определить болезнь. Спасибо большое за квалифицированную помощь.
Юля
14 березеня '18р.
Во время беременности сдавала здесь анализы. Услугами осталась довольна. С первого взгляда видно, что это лаборатория высшего уровня. Персонал вежливый, внимательный, аккуратный.
Тамара
06 березеня '18р.
Я очень обрадовалась тому, что «Днепролаб» появился в Черкассах. Теперь качественные анализы можно сделать в родном городе. Уже неоднократно сдавала аллергические пробы, а также делала клинический анализ крови. Все сделали лучшим образом, впрочем, как всегда.
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way в Черкасах надає психологічну та медичну допомогу пацієнтам, які мають залежність від наркотичних препаратів або алкоголю. Надається психосоціальна допомога військовослужбовцям, які працювали в зоні військових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
«Сучасна Сімейна Стоматологія» в Черкасах – це кваліфіковані лікарі, інноваційні технології, повний спектр стоматологічних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для комфорту ми працюємо по суботах і неділях. Для наших пацієнтів існує програма лояльності, ми регулярно пропонуємо акції і знижки, щоб Ви змогли раціонально використовувати кошти на лікування і подбати про своє здоров’я.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
ПМП "Центр здоров’я" займається діагностикой та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить інтимну контурну пластику. Пацієнток приймають досвідчені лікарі-гінекологи, які мають багаторічний досвід роботи.
9,6
Медичний центр ДокторПРО в Черкасах — сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає широкий спектр послуг для дорослих. Кабінети нашої клініки оснащені сучасним діагностичним і терапевтичним обладнанням. Наші лікарі — це компетентні та доброзичливі фахівці.