Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Екосвіт, діагностичний кабінет

9.2
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Черкаси, вул. Надпільна, 289/1
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Діагностичний центр "Екосвіт" пропонує пацієнтам безпечні та інформативні дослідження за допомогою сучасного комп’ютерного томографу. Сучасне обладнання від відомого виробника дає можливість швидко та якісно зробити знімок.

Послуги, які надає центр:

 • КТ однієї або двох щелеп;
 • КТ носових пазух;
 • панорамний знімок.

Переваги діагностичного центру — інноваційне обладнання, зручне розташування у центрі міста, сучасна 3D-діагностика та особливі можливості для дитячої діагностики. Апарат, якій встановлено у медцентрі, має можливість робити знімки дітям у вертикальному положенні за 6 секунд. Сучасний томограф значно полегшую роботу стоматологів щодо візуалізації ротової порожнини для встановлення брекетів, імплантації та інших послуг.

Діагностичний центр "Екосвіт" — це унікальна техніка та кваліфікований медичний персонал.

Обладнання

 • Високоточний комп'ютерний томограф NewTom Giano.

Екосвіт, діагностичний кабінет, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • КТ двох щелеп (стандартна якість) 500
 • КТ двох щелеп (висока якість) 600
 • КТ однієї щелепи (стандартна якість) 400
 • КТ однієї щелепи (висока якість) 500
 • КТ верхньої щелепи та придаткових пазух носа (стандартна якість) 500
 • КТ верхньої щелепи та придаткових пазух носа (висока якість) 600
 • КТ придаткових пазух носа та лобних пазух (стандартна якість) 500
 • КТ придаткових пазух носа та лобних пазух (висока якість) 600
 • Опис знімку КТ (протягом 1 робочого дня) 100
 • Ортокомплекс 750
 • КТ придат.пазух+верх щелепа-стандартна якість 500
 • КТ придат.пазух+верх щелепа-висока якість 600
 • Панорамний знімок (стандартна якість), плівка або диск 300
 • Панорамний знімок (висока якість), плівка або диск 400
 • Повторний друк плівки або запис диску результатів панорамного знімку 20

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
валентина
16 лютого '20р.
Ціни не смішні як написала одна пацієнтка. Ціни стандартні.Плюс що працюють в вихідний. А загалом нормально. Просто якщо хочуть більше пацієнтів зменшіть ціни хоть на 100 грн і буде в вас черга.
7
Владислава
09 жовтня '18р.
Нещодавно відвідала діагностичний центр щоб зробити комп'ютерну томографію щелеп. Що найперше сподобалось: сучасне обладнання, кваліфіковані відповіді на усі запитання , швидке і якісне обслуговування . Діагностика в ЕкоСвіті дійсно високого рівня. У мене залишились тільки позитивні враження
10
Артем
21 квітня '18р.
Добрый день, записался на рентген в 13-20. Пришел позже, но на прием все равно попал.Я глубоко уважаю такую медицину! Бывают разные ситуации в жизни и нужно всегда оставаться человеком. Врач очень обходительный. Спасибо
10
Аня
21 квітня '18р.
Ставлю 10 из 10 ! все классно и быстро, на удивление. Моя дочь очень капризный ребенок, не можем находиться по долгу в медицинских учреждениях а Екосвите ей понравилось, думаю она вообще не поняла что ей делали снимок, поскольку девушка из медперсонала в прошлом наверное была сказочной феей, так с ней непринужденно вела диалог, ласково и мило.
8
Лиля
21 березеня '18р.
Это единственный нормальный диагностический центр в нашем городе, работающий даже и в воскресенье. Спасибо вам, добрые люди Екосвита! Очень выручили меня в трудную ситуацию, не смотря на окончание рабочего дня, доделали все до конца, избавили меня от переживаний и страданий.
10
Богдан
08 березеня '18р.
Точний томограф Екоцентра, тепер є і у нас в Черкасах. Панорамний знімок робила два рази, все швидко та якісно. Ціни смішні.
10
Діана
04 березеня '18р.
Хочу поділитися своєю радістю з усіма. Мені ще ніколи не надавали таку чуттєву і людську медичну допомогу.В Черкасах мало такого обладняння як у вашому центрі. Процвітання вашій команді.
10
Леониид
26 лютого '18р.
Хочу поблагодарить всех работников вашего центра Екосвит. Беседовать с такими специалистами очень приятно, из кабинета выходишь с большим облегчением несмотря на серьезность диагноза. Теперь я знаю что делать дальше и чего ждать от своей болезни и как с ней бороться и это главное!
8
Тимур
08 лютого '18р.
Добрый день! Никак не мог попасть к специалистам, все время как не звони в call centre говорят что список центров полный , или вообще попадаются какие то неадекватные студенты! Наконец то добрался до вашего сайта и теперь только в Екосвите делаю КТ !!! Советую всем, кто хочет уберегти себя от лишней нервотрепки и ненужных трат.
8
Катерина
02 лютого '18р.
Робила КТ двох щелеп, 500 грн заплатила дійсно за якість. Рекомендую всім цей діагностичний центр. Сучасна апаратура, швидкість і зручний графік роботи.
8
Инна
15 січня '18р.
Хороший центр! Пока мне делали снимок на тамографе, вся моя семья была также "пристроена". Муж радовался бесплатной парковке и вайфаю, а доця детской площадке.
10
Катерина
14 січня '18р.
Сподобалося у вас сучасне обладнання, зручне розташування у центрі міста, 3D-діагностика, та особливі можливості для дитячої діагностики. Зробили малому знімок у вертикальному положенні за 6 секунд як ви і обіццяли, не словом а ділом. Деякі кажуть дорого, а ми з дружиною вважаєм що економити на здоровї власних дітей -це гріх!
10
Людмила
09 січня '18р.
Большое спасибо команде Экосвиту за то, что работают и в выходные! Молодцы! Для такой техники, как по мне, так, цены за услуги - копейки! И находятся они в центре нашего города!
9
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
8,9
Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00
Черкаси 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, пов. 1)
9,0
Медична лабораторія "Дніпролаб" в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-17:00
Центр допомоги залежним New Way в Черкасах надає психологічну та медичну допомогу пацієнтам, які мають залежність від наркотичних препаратів або алкоголю. Надається психосоціальна допомога військовослужбовцям, які працювали в зоні військових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
6,0
«Сучасна Сімейна Стоматологія» в Черкасах – це кваліфіковані лікарі, інноваційні технології, повний спектр стоматологічних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для комфорту ми працюємо по суботах і неділях. Для наших пацієнтів існує програма лояльності, ми регулярно пропонуємо акції і знижки, щоб Ви змогли раціонально використовувати кошти на лікування і подбати про своє здоров’я.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00