Нью Вей (New Way), центр допомоги залежним у Черкасах

Кривий Ріг вул. Василя Симоненка, 250
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр допомоги залежним New Way в Черкасах надає психологічну та медичну допомогу пацієнтам, які мають залежність від наркотичних препаратів або алкоголю. Надається психосоціальна допомога військовослужбовцям, які працювали в зоні військових дій. Особлива увага приділяється психологічному стану пацієнтів.

Послуги, які пропонує центр:

• детоксикація організму;
  • лікування алкоголізму;
  • лікування наркоманії;
  • лікування ігроманії;
  • реабілітація;
  • ресоціалізація;
  • допомога родичам пацієнтів.

Лікування конфіденційне. Персонал центру чуйно ставиться до пацієнтів, розуміє їх стан. Переваги центру — професійні якості співробітників, зручні умови лікування, комплексний підхід.

Центр допомоги залежним New Way в Черкасах — це надія пацієнтам подолати свою недугу, відновити якість життя, зберегти здоров’я тіла та духу.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Нью Вей (New Way), центр допомоги залежним у Черкасах, вартість послуг:

• Комплекс лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи) 6 000
  • Лікування наркоманії

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Сергей
15 березеня '18г.
В моей жизни произошла страшная трагедия. В один миг все померкло, как справиться с этим я не знала. Ничего не помогало. Подруга отвела меня в центр"Свобода", врачи поставили меня на ноги. Я окрепла, успокоилась и отпустила ситуацию. Спасибо вам!
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Synevo (Сінево) у Черкасах, частина мережі діагностичних лабораторій — заклад високого Європейського рівня, який надає містянам послуги у проведенні лабораторних досліджень.
Записатися на прийом
Медичний центр ДокторПРО в Черкасах — сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає широкий спектр послуг для дорослих. Кабінети нашої клініки оснащені сучасним діагностичним і терапевтичним обладнанням. Наші лікарі — це компетентні та доброзичливі фахівці.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
9,7
Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00