Дитячі терапевти в Вінниці

Консультація терапевта в кліниці «Медичний центр Берегиня» 150
Консультація сімейного лікаря в кліниці «Центр-В» 190
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
ТЕТЯНА
02 грудня '17р.
Вислів "Лікар від Бога" - це про Тетяну Анатоліївну, без перебільшень. Відмінний діагност. До найдрібніших скарг пацієнта підходить професійно та надзвичайно відповідально. Єдиний лікар, якого дитина відвідує без страху і не тільки дитина, а і ми - батьки. За 6 років знайомства, жодного разу не було думки змінити педіатра.
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Консультація 190 грн.
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Суханова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямком педіатрія. Проводить оцінку нервово-психічного стану та фізичного розвитку малюка. Володіє всіма сучасними методиками та методами лікування. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, інфекційні захворювання, дизентерію, кір, коклюш, вітрянку, скарлатину та різні харчову отруєння.
20 лютого '17р.
Завдяки пильності Наталії Вікторівни, ми вчасно дізналися про проблеми розвитку у нашого малюка. Оскільки це наша перша дитина, то самі ми б ніколи не розпізнали б у симптомах тривожний дзвоник. Дуже дякую лікарці, за професіоналізм та увагу.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
07 червеня '17р.
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)