Лікування жовчнокам'яної хвороби у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи

Жовчнокам'яна патологія — це хвороба, що характеризується утворенням і подальшим зростанням каменів у жовчному міхурі, а також протоках. Підступність захворювання полягає в його стадійному процесі, затиханні або активізації росту конкрементів.

Як лікувати

Терапія патології залежить від форми і стадії хвороби. Також слід враховувати вік пацієнта і всі хірургічні ризики. При діагностуванні каменів одиничного типу розміром від 1 до 2 см або при множинних конкрементах проводиться повне видалення жовчного міхура. Ці заходи забезпечують пацієнтові повне одужання в 96 % випадків.

У разі наявності дрібних каменів, коли їх діаметр не перевищує 1см, призначається їх дроблення. Маніпуляція проводиться за допомогою апарату, що працює на основі ультразвуку та хвиль електромагнітного типу. Після процедури дрібні залишки каменів потрапляють до кишечника і виводяться організмом самостійно. У разі виявлення холестеринових конкрементів може призначатися терапія розчинення за допомогою медикаментозних засобів. З цією метою лікар призначає препарати УДХК з гепатопротекторною або жовчогінною діями.

Яку діагностику проходити

Методи дослідження при жовчнокам'яній хворобі будуть включати такі процедури:

• аналіз сечі і крові загального плану;
  • розгорнутий, а також біохімічний аналіз крові;
  • УЗД-дослідження ШКТ;
  • діагностична лапароскопія;
  • МРТ (за необхідності).

Наслідки

Жовчнокам'яна патологія може нести безліч ускладнень, деякі можливо виділити як окремі хвороби печінки, а також підшлункової, інші провокують патологічні процеси у жовчному. Небезпека захворювання — неможливість передбачити ускладнення і місце розвитку. У разі ігнорування терапії наслідки захворювання можуть вражати будь-яку частину шлунково-кишкового тракту.

Знайдено 4 клініки

Павло
Яринич Ю.В, лікар від бога. Дуже вдячний йому за фахове лікування.Оточуючий мед.персонал, чуйні,чудові люди.
Ших Олена
Так сталося, що потрібна була кваліфікована медична допомога, гострий флегмонозний калькульозний холецистит. Звернулася до Яринича Юрія Васильовича. Дуже вдячна йому за проведену операцію. Він дуже відповідальний, уважний до своїх пацієнтів хірург. Вміє підтримати, дати повірити, що все буде добре. Це має велике значення для настрою, особливо перед операцією. Досить приємний, чуйний, врівноважений при спілкуванні. Це Лікар високої кваліфікації, якому не страшно довірити своє здоров'я. Дуже вдячна Яриничу В.М., Бекеру О.Я., всьому медичному персоналу за надану вчасно допомогу, і ставлення до своїх пацієнтів. Коли є такі лікарі, є довіра до нашої медецини.
Наталя 29р
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію по зменшення шлунка. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Я очікувала що скину вагу, але не думала що це буде настільки швидко і комфортно. З кожним тиждем я бачила зміни!!! Всім в кого така ж проблема звертайтеся до Юрія Васильовича!!! Не пожалієте!) Ще раз Щиро дякую Юрію Васильовичу!!!!!
Ольга 33р.
Чудовий лікар Яринич Юрій Васильович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалася і можу рекомендувати,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні. Я хворіла і безуспішно лікувалась з приводу печії та порушення серцевого ритму близько 5 років. Знайшла в інтернеті інформацію, що причиною даних симптомів може бути грижа стравохідного отвору діафрагми. Звернулась на консультацію до Юрія Васильовича отримала план обстежень – підтвердилась підозра щодо грижі. І невдовзі мені було виконано операцію лапароскопічним мамлотравматичним способом. Через 2 дні я була дома з сім єю, без печії, без грижі і з добрим настроєм. Побільше б таких лікарів,як Юрій Васильович люди б були здоровіші і щасливіші.
8,2
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Лікар-хірург Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.
Львів вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Янківський Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Лікар першої кваліфікаційної категорії. Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю.
5,3
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби