УЗД сечового міхура у Львові — Галицький (Центр) район

Послуга Ціна
УЗД сечовидільної системи чоловіки (нирки, сечовий міхур) 750 грн.
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Олена, 14 жовтня '16р.

Тест на гормони був необхідний, бо були проблеми із менструальним циклом. Скудна менструація починалась коли її заманеться, цикл був відсутній. Брали кров з вени за 3 дні до менструації. Аж так боляче не було. Голок боюсь, але потерпіла. Результати тесту вказали на наявні проблеми. Проходжу призначений курс лікування.

• УЗД сечовидільної системи чоловіки (нирки, сечовий міхур) 750
Працює з 08:00-12:30
Сб: 08:00-12:30 Нд: 08:00-12:30
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• УЗД сечового міхура
Працює з
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
Семен, 02 січня '17р.

Лечимся уже всей семьёй в МСЛ Центре. Сначала я обращался к терапевту, потом жена, и не планируем менять нашего уже семейного врача. Тут все проверено, все самое лучшее и современное. Хороший медцентр, всем рекомендую!

• УЗД сечового міхура и передміхурової залози і насінних бульбашок
Працює з 09:00-18:00
5,7
Львів вул. Дорошенко, 65, корп. 2
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
  • УЗД сечового міхура і простати з фотофіксацією 190
Працює з 10:00-18:00