УЗД сечового міхура в Івано-Франківську

УЗД передміхурової залози та сечового міхура (залишкова сеча) (трансабдомінально) 415 грн.
УЗД передміхурової залози та сечового міхура (залишкова сеча) (трансректальне обстеження) 495 грн.
УЗД сечового міхура 150 грн.
УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 220 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб
Люба
Беркій Тарас Любомирович найкращий спеціаліст, вчасне виявлення захворювання, це успіх на видужання, щоро дякуємо вам.
Олена
Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую
5,9
Івано-Франківськ вул. Василіянок, 1
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Івано-Франківську — медичний центр сучасного зразка, який є лікувально-діагностичною установою з широким спектром послуг та командою професіоналів. Медичний центр має ліцензії, сертифікати, всі необхідні документи, які підтверджують відповідність обладнання, діагностичної, терапевтичної роботи, затвердженим світовим...
  • УЗД сечового міхура 185
  • УЗД передміхурової залози та сечового міхура (залишкова сеча) (трансабдомінально) 415
  • УЗД передміхурової залози та сечового міхура (залишкова сеча) (трансректальне обстеження) 495
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 220
5,9
Івано-Франківськ вул. Є. Коновальця 23
Медичний центр ФРАНКОМЕД — клініка, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних та діагностичних послуг. Новітнє обладнання, кваліфіковані спеціалісти, лабораторна діагностика та комп’ютерна томографія, сучасне поліклінічне відділення і комфортний хірургічний стаціонар — усе для збереження та відновлення здоров’я своїх клієнтів!
  • УЗД сечового міхура 150