МСЛ Центр

Львів вул. Котляревського, 13 р.Галицький (Центр)

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка МСЛ спеціалізується на питаннях сімейної медицини. Тут проводиться прийом сімейних пар, діагностика і консультація.

• Послуги, що надаються МСЛ Центром:
  • Ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції;
  • Сканування вагітності на будь-яких термінах;
  • Доплерографія;
  • Консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.

У МСЛ Центрі діагностика проводиться на сучасному обладнанні, прийом ведуть висококваліфіковані фахівці.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

МСЛ Центр, вартість послуг:

• УЗД селезінки
  • УЗД слинних залоз (1 анатомічна ділянка)
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально та трансабдоміально, жінки)
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД печінки
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД сечового міхура и передміхурової залози і насінних бульбашок
  • УЗД суглобів (1 од.)
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД для вагітних в 1-му триместрі (на ранніх термінах)
  • УЗД для вагітних в 1-му триместрі (11-14 тиждень)
  • УЗД для вагітних в 3-му триместрі (28-32 тиждень з доплерометрією)

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Семен
02 січня '17г.
Лечимся уже всей семьёй в МСЛ Центре. Сначала я обращался к терапевту, потом жена, и не планируем менять нашего уже семейного врача. Тут все проверено, все самое лучшее и современное. Хороший медцентр, всем рекомендую!
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.