Сторінка 2. Діагностичні центри Львова во Франківському районі

Знайдено 18 клінік

Христина
Супер
Марія
Робили чоловікові операцію в вересні 2019,дуже задоволенні результатом і обслуговуванням
Проходила обстеження з дитиною 5 років. Сподобалось те, що лікар дуже легкий в спілкуванні. Крім того, що провів ретельне обстеження пацієнта, детально пояснив мені проблему
завжди можна отримати кваліфіковану допомогу, тут працюють справжні спеціалісти-знавці своєї справи. і лікують, і добре та якісно обстежують, а головне підбирають слухові апарати дуже добре. ми залишилися дуже задоволеними!!! рекомендую!!!
Олена
Так сталося, що уже в сорок років чоловік майже повністю втратив слух. Ми звернулися по допомогу до центру корекції бінаурального слуху. Там чоловікові провели комп’ютерну діагностику слуху і порадили пройти бінауральне слухопротезування. Слуховий апарат виготовляли тут за індивідуальними параметрами. Результатами дуже задоволені.
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
Львів вул. Наукова, 96 Б
р.Франківський
Медичний центр "Візекс" — медичний заклад, який спеціалізується на комплексній діагностиці зору та лікуванні очних захворювань. Спеціалісти медичного центру постійно приймають участь у міжнародних конференціях, є членами авторитетних офтальмологічних організацій та застосовують на практиці останні досягнення світової офтальмології. Центр оснащений сучасним...
Працює з
Пн: 10:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-17:30
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко "ДієтЦентр" існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
Львів вул. Івана Богуна, 4
р.Франківський
Приватна клініка Династія спеціалізується на педіатрії та гінекології. Населенню надаються послуги: консультації за профілем лікаря, лабораторна діагностика, вакцинація дітей і дорослих, УЗД та інші послуги
Львів вул. Єфремова, 75
р.Франківський
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.
Львів вул. Сахарова, 82/17
р.Франківський
Клініка стоматології Глушко займається естетичним протезуванням та імплантацією, хірургією та ендодонтичним лікуванням зубів. Фахівці клініки мають багаторічний досвід, пройшли навчання за кордоном.
4,3
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3
р.Франківський
Багатопрофільна клініка "Здоров'я" являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування...