Діагностичні центри Львова во Франківському районі (неділя)

УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 700 грн.
Кольпоскопія 400 грн.
Ортопантомограма (комп'ютерний знімок усіх зубів) 350 грн.
Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 800 грн.
УЗД аорти 650 грн.
КТ обох щелеп 600 грн.
Знайдено 2 клініки

Мар'яна
Доброго дня. Усім рекомендую дану клініку, хто зіштовхнувся з проблемами на вулиці Науковій. Саме до лікаря Вікторія Ер, спеціаліст від Бога. Дякую. Хорошого дня
Мар'яна
Богдан
Вчасно потрапив до рук спеціаліста, тому вдалося уникнути видалення щитоподібої залози. Дуже радий, що все минулося. Відмічу, що у клініці не було метушні та безкінечних черг. Все організовано. Лікарі професійні та тактичні. Ще раз дякую за ефективне лікування.
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка "Істина" була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко "ДієтЦентр" існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00