Клініка "Династія"

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна клініка Династія спеціалізується на педіатрії та гінекології. Населенню надаються послуги:

• консультації за профілем лікаря,
  • лабораторна діагностика,
  • вакцинація дітей і дорослих,
  • УЗД,
  • масаж дитячий, лікувальна фізкультура,
  • введення і зняття ВМС,
  • кольпоскопія,
  • коагуляція,
  • видалення папілом.

Сучасне медичне обладнання і затишна конфіденційна атмосфера гарантує комфортний прийом пацієнтів.

• Ціни на послуги

Відмітка "10" – найвища оцінка
Петро
Просто кваліфіковані лікарі
Роман
Хотів записати по телефону на прийом дочку 13 років, перший раз в мене взяли всі дані і номер телефону і казали що пізніше лікар зв'яжеться. Минуло 2 дні, ніхто так і не зателефонував, знову набираю,знову взяли всі дані...і кажуть лікар у відпустці, буде за 2 дні. Набираю через 3 дні, питаю чи можна записатись на прийом, відповідають, що на сьогодні вже ні, кажу- я залишав два рази свої дані... ну ви розумієте, лікар була у відпустці і від нині чи від завтра знову йде... Клініка заслуговує на найвищий бал! Всім бажаю доброго здоров'я
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00