Клініка "Династія"

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна клініка Династія спеціалізується на педіатрії та гінекології. Населенню надаються послуги:

• консультації за профілем лікаря,
  • лабораторна діагностика,
  • вакцинація дітей і дорослих,
  • УЗД,
  • масаж дитячий, лікувальна фізкультура,
  • введення і зняття ВМС,
  • кольпоскопія,
  • коагуляція,
  • видалення папілом.

Сучасне медичне обладнання і затишна конфіденційна атмосфера гарантує комфортний прийом пацієнтів.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Роман
16 червеня '17г.
Хотів записати по телефону на прийом дочку 13 років, перший раз в мене взяли всі дані і номер телефону і казали що пізніше лікар зв'яжеться. Минуло 2 дні, ніхто так і не зателефонував, знову набираю,знову взяли всі дані...і кажуть лікар у відпустці, буде за 2 дні. Набираю через 3 дні, питаю чи можна записатись на прийом, відповідають, що на сьогодні вже ні, кажу- я залишав два рази свої дані... ну ви розумієте, лікар була у відпустці і від нині чи від завтра знову йде... Клініка заслуговує на найвищий бал! Всім бажаю доброго здоров'я
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.