Електронейроміографія (ЕНМГ) в Вінниці

Стимуляційна електронейроміографія (ЕНМГ) 600 грн.
Голкова електронейроміографія (ЕНМГ) 1200 грн.
Знайдено 5 клінік

Сб
Гнатовська Вікторія
Мені дуже подобається відношення до пацієнта та сервіс клініки
Ірина
Дякую за уважне та доброзичливе відношення до кожного пацієнта!!
Рекомендую,однозначно..
Дякую за якісне МРТ
Елена Анатольевна
Мне нужно было срочно пройти МРТ малого таза, обзвонила ближайшие клиники, и нужное время мне смогли предложить только в центре Нейромед. На консультации специалист рассказала об исследовании, сказала, чтобы я не волновалась. Если потребуется еще раз проходить МРТ, то запишусь на прием только к доктору Хотян.
Александр
Выражаю искреннюю благодарность Ивану Ивановичу! Обратился к нему с воспалением лицевого нерва по рекомендации знакомого. Лечение было длительным, но главное, что сейчас я полностью здоров. Всем рекомендую этого настоящего специалиста!
6,9
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Центр МРТ-діагностики "Нейромед" почав роботу у 2013 році, спеціалізується у галузі магнітно-резонансної діагностики.
  • Стимуляційна електронейроміографія (ЕНМГ) 600
  • Голкова електронейроміографія (ЕНМГ) 1 200
6,7
Вінниця вул. Магістратська, 20
Унікальний для України медичний центр, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, в тому числі і епілепсії. Центр надає профільну медичну допомогу як дорослим, так і дітям.
  • Стимуляційна електронейроміографія (ЕНМГ) 650
  • Голкова електронейроміографія (ЕНМГ) 1 600
5,4
Вінниця вул. Замостянська, 20А/43
Діагностичний центр "Салютем" надає професійну допомогу у проведенні затребуваних лабораторних та інструментальних досліджень. Лабораторія діагностичного центру обладнана сучасними автоматичними аналізаторами і діагностичною апаратурою останнього покоління. Інструментальні дослідження виконуються на сертифікованому обладнанні передових світових виробників....
  • Стимуляційна електронейроміографія (ЕНМГ) 250
  • Електроенцефалографія 550
  • Eлектронейроміографія (ЕНМГ) стимуляційна (Тунельні синдроми, міастенія, травми, параліч лицьового нерва, плексопатії) 500
  • Eлектронейроміографія (ЕНМГ) стимуляційна верхні + нижні кінцівки (Полінейропатія) 650
  • Eлектронейроміографія (ЕНМГ) голкова 1 100
Вінниця, вул. Соборна, 46 А