Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кардиотокография (КТГ) в Киеве - Оболонь

Кардіотокографія (КТГ) 500 грн
18
8,0
Найдена 1 клиника
10
Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
30 ноября '-1 г.
10
Виктория
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
30 ноября '-1 г.
10
Валентина
У наш час важко знайти хорошого генетика для консультації. Але нам пощастило. За рекомендацією знайомого лікаря ми потрапили до чудового спеціаліста та знавця своєї справи Бришевац Людмили. Доступно та вичерпно відповіла на усі поставленні запитання, дала рекомендації. Залишилися дуже задоволенні.
15 января '20 г.
10
Руслана
Одного разу, за рекомендацією друзів, потрапили на прийом до Олени Іванівни. Залишилися під приємним враженням від професіоналізму цього лікаря. Справжній віртуоз своєї справи. Надалі будемо звертатися лише до неї, та рекомендувати друзям та знайомим.
11 января '20 г.
10
Юлія
У нашому місті багато лікарів УЗД-діагностів. Але на мою думку Світлана Петрівна виділяється з поміж інших. Досвідчений спеціаліст та знавець своєї справи. Постійно проходимо обстеження лише у неї. Дуже задоволені її роботою. Рекомендуємо!
18 января '20 г.
10
Наталія
Чудовий лікар, відмінний спеціаліст і просто хороша людина. Цими словами можна охарактеризувати Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона супроводжувала нас впродовж усієї вагітності. Дякуємо за її не легку працю. Рекомендуємо!
24 декабря '19 г.
Добавить отзыв
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
8,1
Акции
Киев пр-т Владимира Ивасюка (Героев Сталинграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медицинское учреждение «Мати та дитина» - это специализированная клиника, занимающаяся лечением и поддержанием женского репродуктивного здоровья. Начал функционировать в 2013 году. Среди первых приоритетов учреждения - ВРТ.
  • Кардіотокографія (КТГ) 500
Работает с 09:00-17:00