Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗИ поджелудочной железы в Киеве - Левый берег

УЗД підшлункової залози 450 грн
35
6,0
Найдена 1 клиника

Работает по:

Сб
10
Тетяна
Була на прийомі у Сіленко Дениса. Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки».
30 ноября '-1 г.
10
Світлана Нагірна
Зверталася в клініку до подолога. Зірвала нігтик на пальчику. Думала, що без хірургічного втручання не обійдеться, але, дякуючи лікарю Олені вже все добре: запалення швидко зійшло і нігтик потроху відростає. Роботи з ним ще багато, однак, я впевнена, що разом ми впораємося. Дякую.
30 ноября '-1 г.
10
Наталія
Приємно вражена.! Мені нещодавно провів операцію Чудо-Лікар ,що очолює цю клініку,Сіленко Денис Васильович.Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки",Відчувається гордість медичного персоналу за співпрацю під його керівництвом.
30 ноября '-1 г.
10
Олена
Була на прийомі у Лага Наталії Петрівни.Дуже задоволена лікарем і клінікою рекомендую персонал супер, дякую
30 ноября '-1 г.
10
Анна
Была у подолога. Первая консультация прошла прекрасно. Получила ответы на все вопросы, узнала все понятным мне языком. Ушла довольная и счастливая. Проблему решили да один приём. Благодарю
30 ноября '-1 г.
10
Сергей
Спасибо врачу Таджиева Мяхрибан.Пришёл с проблемным ногтем,сразу определила в чем причина,устранила боль и назначила лечение .Профессионал своего дела.
30 ноября '-1 г.
Добавить отзыв
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
6,1
Киев Лесной массив ул. Сверстюка 11-Б
м.Левобережная8 3 м.Дарница26 10
MyDerm на Сверстюка — это центр, предоставляющий диагностику и лечение заболеваний кожи каждому пациенту. Квалифицированные дерматологи, трихологи, косметологи, микологи и другие узкопрофильные специалисты. Современная аппаратура экспертного класса.
  • УЗД підшлункової залози 450
Работает с 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00