Нейросонография в Киеве (метро Демеевская)

Нейросонография 600 грн

Сб Вс Круглосуточно
Тетяна
Щиро вдячні лікарю дерматовенерологу Поповій Наталії Сергіївна за уважність, ввічливість, людяність, і саме головне швидке і якісне лікування. Препарат був підібраний саме той що потрібно, отже висип почав зникати вже на наступний день від початку лікування. Ще дуже приємно те, що лікар не призначив лікування і відпустив, а телефонував і цікавився станом дитини, що дуже важливо. Дякуємо Вам, і рекомендуємо як спеціаліста!
Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
Вадим
Дуже уважний! Вислухав усі скарги, повністю вник у суть проблеми моєї дитини, багато ставив уточнюючих питань. Для того, щоб скласти повну картину проблеми. Запропонував оперативне лікування. Ми погодилися, адже довіряємо лікарю.
Нелі
Дуже приємне спілкування і ставлення до дитини, душевно так все, чудово. Дитина була, чесно кажучи, в захваті. Каже: "Бабуся, а коли ми ще раз прийдемо до цієї тьоті?". В загальному, все пройшло просто супер! Дякуємо за все! Рекомендую!
Yuliia Khoroshova
Дуже уважна, добра, приємний лікар. До дитини швидко знайшла підхід. Проконсультувала, докладно все пояснила і призначила лікування. лікування справді ефективне, а то в інших клініках не допомагало. Дуже задоволені прийомом.
Діна
Не так давно консультувалася у лікаря-гінеколога в клініці "Верум". Лікар уважно вислухав мене, оглянув та направив на УЗД органів малого тазу. Після отримання заключення, призначив лікавання. Вже за декілька днів я почала почувати себе набагато краще. Цілком задоволена роботою клініки. Дякую!
Андроцентры Киева
Киев ул. Голосеевская, 13 А
м.Голосеевская11 4 м.Демеевская12 8 м.Выдубичи44 22
Медицинский центр "Андроцентр в Киеве" специализирован на диагностике и лечении патологий мочеполовой системы.
  • Нейросонография 600
Киев ул. Демеевская, 16
м.Демеевская7 3 м.Голосеевская11 5
  • Нейросонографія (НСГ) 670
  • Комплексне УЗД в педіатрії (НСГ, кульшові суглоби за Графом) 1 200
Киев ул. Большая Васильковская, 132
м.Лыбедская3 2 м.Демеевская33 4 м.Дворец Украина11 4
Медицинский центр «Персомед» предоставляет широкий спектр медицинских услуг и лабораторных исследований для всей семьи. Высококвалифицированные специалисты в кратчайшие строки поставят диагноз и подберут правильное и эффективное лечение.
  • Нейросонографія у дітей до року 550
Добробут
Киев Чоколовка ул. Семьи Идзиковских (Мишина), 3
м.Вокзальная41 13 м.Демеевская66 18
Лечебно-диагностический центр для детей и взрослых «Добробут» специализируется на оказании всесторонней медпомощи пациентам любого возраста. Среди ведущих направлений — комплексная диагностика организма, консультативный прием докторов разных специальностей, неотложная экстренная помощь, лечение в стационаре, реанимация.
  • Нейросонография 425
  • Нейросонография с транскраниальным дуплексным сканиированием 450