Панчишин Петро Михайлович

Пластичний хірург, травматолог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Пластичний хірург, приймає пацієнтів, консультує з приводу проведення пластичних операцій. Лікує хвороби шкіри, проводить видалення новоутворень, лікування судин. Володіє навичками ударно-хвильової терапії. Петро Михайлович — головний лікар клініки.
Львів пр-т Червоної Калини, 58 р.Сихівський

Надя
11 травня '18р.
Дуже люблю медико-косметологічний центр Зозульку,всім раджу туди завітати,тому що там працює чудовий лікар Панчишин Петро Михайлович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалась неодноразово ударно-хвильовою терапією,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить і не тягне гроші,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні.Він умнічка.Побільше б таких лікарів,як Петро Михайлович люди б були здоровіші і щасливіші.
Надя
Петро Михайлович прекрасний спеціаліст і дуже хороша людина.Я лікувалася в нього ударно хвильовою терапією і дійсно дуже задоволена.Він насправді професіонал своєї справи.Петро Михайлович завжди на позитиві,завжди порадить як вийти з будь-якої ситуації.Я раджу звертатись в медико-косметологічний центр усім кому потрібна допомога дійсно від справжнього лікаря з великої букви.Я давно зрозуміла що потрапила саме в потрібне місце,де вирішують будь-яку проблему зі здоров 'ям.Щиро вдячна Панчишину Петру Михайловичу.
Лариса
Петро Михайлович Панчишин - гарний фахівець і дуже приємна людина! Дякуючи його консультації, призначеному лікуванню, зокрема ударно-хвильовій терапії, я змогла позбутися болю у попереку. Десь "зірвала"спину, різко піднявши малюка, та й так, що ані сидіти, ані нахилитися не могла. Коли звернулася в Зозульку, то спершу трохи скептично сприйняла рекомендацію про короткий курс чудодійної ударно-хвильової терапії. Але вона таки виявилася чудодійною)) Сподобалось, що в Зозульці підлаштовуються під клієнта - приймали навіть в кінці робочого дня ( бо не було як вирватися швидше). А ще те, що не "тягнуть" грошей, лікар не призначає і не рекомендує нічого зайвого. І ставлення- добре, привітнє, чуйне. Вдруге звернулася до цього лікаря з похресницею- у неї наривала нога після здертого прищика. Своєчасна консультація, адекватне лікування, перев'язки - і все стало добре. Дуже вдячна лікарю Панчишину за розуміння і допомогу!
Іван Даниленко
Отримав швидку та якісну допомогу. Відчувається рука спеціаліста! Дякую

• 2000 р. - Львівський медичний університет ім. Данила галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2002 р. - інтернатура на базі ЛШМД, Львів.

Курси

• 2007 р. - специалізація "пластична хірургія";
  • 2013 р. - "Оксамитова революція в Українській флебології";
  • 2013 р. - "Теорія і практика лікування хворих з судинною коморбідністю";
  • 2016 р. - специалізація "проктологія".

• Член Всеукраїнської Асоциації Пластичних, Реконструктивних та Естетичних Хірургів.