Боднар Христина Миколаївна

11 років досвіду
лікар другої категорії
Консультація 300 грн.
Викликати додому
Лікар Боднар Х. М. спеціалізується на офтальмології у дорослих. Проводить діагностику та лікування катаракти, глаукоми, відшарування сітківки, інфекційних захворювань ока. Виконує дослідження очного дна, субкон'юнктивальні ін'єкції, видалення сторонніх тіл з ока, введення препаратів в халязіон, корекцію порушень рефракції.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський

Відгуки пацієнтів

Олена
12 липня '16р.
Христина гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Маргарита
17 травня '16р.
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2005 р. - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського;
  • 2006 р. - інтернатура по спеціальності "Загальна хірургія" на базі Кримського державного медичного університету імені С.І. Георгієвського;
  • 2008 р. - інтернатура по спеціальності "Офтальмологія", факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Курси

• 2014 р. - стажування "Офтальмологія" при ЛНМУ ім. Д. Галицького;
  • 2012 р. - курси естетичної та ін’єкційної косметології на базі "Школи міжнародної косметології С. Грицак", сертифікат лікаря-косметолога;
  • 2015 р. - ТУ "Актуальні питання та невідкладні стани в офтальмології" при ЛНМУ ім. Д. Галицького;
  • 2016 р. - ПАЦ "Офтальмологія" при ЛДМУ ім. Д. Галицького.

Участь в асоціаціях

• Учасник "Товариства офтальмологів України".