Боднар Христина Миколаївна

10 років досвіду
Консультація 200 грн.
Лікар Боднар Х. М. спеціалізується на офтальмології у дорослих. Проводить діагностику та лікування астигматизму, короткозорості, далекозорості, запальних процесів органів зору, підвищеного внутрішньо очного тиску. У своїй роботі використовує метод УЗ-дослідження та тонометрії. Є членом Товариства офтальмологів України.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 243-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський

Відгуки пацієнтів

Олена
Христина гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
Маргарита
17 мая '16г.
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, 2005 р.
  • Інтернатура по спеціальності «Загальна хірургія» на базі Кримського державного медичного університету імені С.І. Георгієвського, 2006 р.
  • Інтернатура «Офтальмологія», факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, очна форма, 2008 р.

Курси

• Стажування «Офтальмологія» при ЛНМУ ім. Д. Галицького, 2014 р.
  • Курси естетичної та ін’єкційної косметології на базі «Школи міжнародної косметології С. Грицак», сертифікат лікаря-косметолога, 2014 р.
  • ТУ «Актуальні питання та невідкладні стани в офтальмології» при ЛНМУ ім. Д. Галицького, 2015 р.
  • ПАЦ «Офтальмологія» при ЛДМУ ім. Д. Галицького, 2016 р.