завершена

Киев
Гінекологічний жіночий check-up "Встигнути все" у Мати та Дитина в Києві та Львові.
6210 грн

нова цена

4500 грн

Медичний центр «Мати та дитина» підготував для вас особливий діагностичний пакет, який дозволить пройти діагностику вашого жіночого здоров'я за один візит до лікаря.

Цей пакет містить ультразвукові та лабораторні дослідження, які нададуть інформацію лікарю про стан вашого здоров`я. Для проходження діагностики непотрібні додаткові направлення, а всі дослідження можна буде зробити відразу при відвідуванні медичного центру.

Цей пакет буде зручним, якщо ви маєте ціль пройти швидке та комплексне обстеження в одному закладі та не затягнуте по часу.

Акційна вартість пакета 4500 грн, вартість пакета без акції 6210 грн. Ви заощаджуєте 1710 грн.

Додаткові знижки на даний пакет не поширюються.

Акція включає:

• Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД молочної залози;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД черевної порожнини;
  • Цитологічне дослідження шийки матки (PAP-тест);
  • Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (жінки);
  • Загальний aналіз крові з лейкоцитарною формулою;
  • Тиреотропний гормон (ТТГ);
  • Тироксин вільний (T4 вільний);
  • Феритин;
  • Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога.
Інші клініки в акції:
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.