Сторінка 8. Приватні клініки в Києві

Знайдено 1273 клініки

Сб Нед Цілодобово
Субота Лідія Петрівна
Вітаю. Хочу поділитися враженнями після першого візиту, оскільки сама читаю відгуки та розумію що вони важливі при виборі клініки та лікаря. Однозначно раджу клініку Доктора Ісаєнко, дуже приємна та затишна атмосфера, приємний та ввічливий персонал. До лікаря Швець Юлії Олексіївни я привела свою маму з тривожно-депресивним станом. Лікар вислухала маму, вислухала мої питання та стурбованості, вивчила всю історію нашого лікування по кардіології та психотерапії. Розписала та грамотно і чітко розказала про метод лікування, по кожному препарату розказала чому і навіщо треба приймати саме в такій дозі та такий період. І головне для мене, не було виписано мішок препаратів, я вже втомилась скуповувати всю аптеку по рекомендаціям інших лікарів. Дякую лікарю та клініці, я місяць не могла потрапити та знайти компетентного фахівця.
Леся
Ходжу в цю клініку нещодавно, дуже приємний персонал, кваліфіковані лікарі, у будь якому випадку все підлаштують під пацієнта. Омельчук Тетяна Миколаївна спеціаліст вищого рівня, масажист Нікішин Михайло Валентинович спеціаліст своєї справи (рекомендую). Всі лікарі копметентні, уважні , дуже приємно спілкуватися з чемними та розумними людьми.
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • Внутрішньом'язова інфузія(медикаментозне забезпечення МЦ Олтім клінік) 150
  • Консультація психіатра 1 500
  • Швець Ю.О. повторна консультація до 30 хв. 1 000
  • Виклик лікаря додому 2 500
  • Кожина Г.М. Сімейна консультація 1,5 год 4 000
Іштар — це клініка сучасного зразка, що відкрила свої двері для пацієнтів будь-якого віку. На території медичного центру надають розширений спектр послуг, включаючи інструментальну діагностику. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці оновлені методики терапії.
  • Консультація гастроентеролога 690
  • Консультація гастроентеролога 500
  • Консультація хірурга 700
  • Консультація хірурга 500
  • Консультація хірурга 1 500
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарница 39 13 м.Черниговская 41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
Київ вул. Мокра 7
м.Нивки 17 9
Приватний кабінет алерголога Бачинської Олени Юріївни — це кваліфікована допомога від провідного спеціаліста в області діагностики, лікування і профілактики алергічних захворювань. Головний напрямок діяльності лікаря — виявлення алергії та складання індивідуальної схеми лікування.
  • Консультація алерголога 900
  • Алергопроби (5 проб) 200
  • Функція зовнішнього дихання, тест з бронхолітіком 200
  • Курс АСіТ (алергенспецифічна імунотерапія сумішшю причинних алергенів (6 флаконів, 29 ін'єкцій) 2 500
  • Виїзд на консультацію додому 1 000
Київ Бульвар Висоцького, 8 , Троєщина
м.Черниговская 39 м.Почайна 33
Україно-Ізраїльський медичний центр Віта (VIТА) - сучасна клініка, що надає лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. В установі можна записатися на прийом до педіатра, сімейного лікаря, терапевта, алерголога, отоларинголога і іншим фахівцям.
  • Діагностична проба з гістаміном і негативний тест 90
  • Проведення проби на місцеві анестетики методом прик-тесту (1 проба) до 60 років 600
  • Консультація сімейного лікаря 490
  • Консультація сімейного лікаря повторно з приводу одного захворювання протягом одного місяця 350
  • Консультація сімейного лікаря перед вакцинацією 350
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Консультація генетика 1 500
  • Консультація акушера-гінеколога 500
  • Консультація гінеколога-ендокринолога 550
  • Консультація ендокринолога 500
  • Консультація мамолога 800
Київ вул. Драгоманова, 17 , Позняки
м.Харьковская 21 5 м.Позняки 18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
  • Відеокольпоскопія 300
  • Кріодиструкция 2 000
  • Радіохвильова ексцизія патології шийки матки 2 000
  • Видалення папілом, кондилом електрохірургічним шляхом от 900
  • Видалення кіст шийки матки радіохвильовим шляхом 1 500
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок")
м.Святошин 14 10 м.Житомирская 18 6
Медичний центр "МедЛена" - центр лікувально-діагностичного і консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого і сімейного здоров'я, включаючи суміжних фахівців.
  • Видалення кондилом, папілом зовнішніх статевих органів (5-10 шт., радіохвильовий метод) 2 100
  • Петлева ексцизія 2 500
  • Розділення/видалення спайок 800
  • Коагуляція судин 500
  • Аспіраційна біопсія ендометрія 950
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Бужування цервікального каналу 900
  • Біопсія шийки матки (радіохвильовою петлею) 700