Клініки репродуктології в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі репродуктологи
Цикл з розмороженими ембріонами після вітрифікації 24285 грн
Консультація гінеколога-репродуктолога 1000 грн
Консультація репродуктолога 650 грн
Консультація сімейної пари з питань репродуктології 550 грн
Донорська сперма ( 1 доза) 8450 грн
Схема медикаментозної стимуляції овуляції і моніторинг протягом усього циклу стимуляції (без вартості медикаментів) 4050 грн
Первинний комплексний прийом подружньої пари з питання безпліддя 5550 грн
Знайдено 46 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
В июле 2021 года делала блефаропластику в клинике Олега Колибабы. Операцию проводила Численко Наталья Петровна. Операция прошла успешно, без осложнений. В настоящий момент я уже могу оценить результат и он, как говорится, на лицо. Я очень благодарна профессиональному подходу и МАСТЕРСТВУ пластического хирурга, которая помогла мне решить проблему на очень высоком уровне. Также хочу поблагодарить анестезиолога и медсестру, которая ухаживала за мной после операции. ОЧЕНЬ внимательное отношение к пациентам. В клинике я на начальном этапе получила исчерпывающую консультацию, что позволило мне сделать правильный выбор, и также после операции врач продолжает меня наблюдать. Огромное спасибо Вам, Наталья Петровна. Я очень довольна результатом. И если будет необходимость, однозначно обращусь в эту клинику.
Яна
Выбирала врача для увеличения груди, остановилась на Наталье Петровне, так как на консультации получила много детальной информации, советов и ответы на все мои вопросы. Наталья Петровна порекомендовала мне форму, размер и фирму имплантатов в зависимости от моих физиологических пропорций и моих пожеланий. Я доверилась врачу и получила именно тот результат, который так сильно хотела. Прошло 2 месяца, я себя чувствую прекрасно, швы аккуратные, форма великолепная, спасибо
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції. Приймає лікар: Пранова Ольга Владимировна
  • Консультація гінеколога-репродуктолога 1 000
8,3
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу. Приймають лікарі: Акимова Ирина Константиновна, Дейнеко Татьяна Сергеевна, Дорошенко Венера Энверовна
  • Кожен додатковий Cryotop 900
  • Кріозберігання клітин ендометрію 3 630
  • Перенесення клітин ендометрію 6 534
  • Кріоконсервація еакуляту (до 2 порцій) 1 850
  • Перебування в 3-місній палаті до 5-ти годин 1 000
8,2
Київ вул. Хоткевича, 12
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" на Хоткевича займається діагностикою та терапією по 14 медичних напрямках. Співробітники медцентру — 20 спеціалістів вищої та першої категорій, для консультації запрошуються професори, кандидати медичних наук.
  • Консультація репродуктолога 800
Київ, вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська 7 1 м.Лісова 19 9 м.Дарниця 21 3
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Консультація сімейної пари з питань репродуктології 550
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Черниговская 7 1 м.Лесная 19 9 м.Дарница 21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Консультація репродуктолога 800
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Консультація репродуктолога 800
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд")
м.Университет 47 28 м.Вокзальная 32 16
Медична клініка «Родинне джерело» - це спеціалізований центр, в якому займаються жіночим здоров’ям та репродуктивною медициною. У медичному закладі працюють фахівці з понад десятьох лікарських профілів: генетики, акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, андрологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики, терапевти, ембріологи, ендокринологи, анестезіологи, реаніматологи та фахівці з молекулярної біології. Приймають лікарі: Капшук Ирина Николаевна, Парпалей Каролина Константиновна, Пранова Ольга Владимировна
  • Консультація репродуктолога 650
  • Профілактика невиношування 100
Київ вул. Олексія Терьохіна, 4 , Антифіївка
м.Почайна 27 7 м.Тараса Шевченко 34 7
АМЦ "Мудрий Лікар" — клініка, яка надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за такими напрямками: лікування безпліддя, ведення вагітності та оперативна гінекологія. У центрі також можна записатися на прийом до педіатра і уролога.
  • Доімплантаційна генетична діагностика, 24 хромосома, не більше 8 ембріонів 45 700
  • Доімплантаційна генетична діагностика, 24 хромосома, за кожен додатковий ембріон понад 8 7 600
  • Обов'язкове обстеження жінки перед програма ЕКО (лабораторна діагностика + УЗД ОМТ, МЗ, ЩЗ) 4 600
  • Обов'язкове обстеження чоловіка перед програма ЕКО (лабораторна діагностика + спермограма) 1 250
  • Консультація гінеколога-репродуктолога первинна + огляд от 550
Київ пр-т Лобановського, 17
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
ICSI Clinic була заснована у 1998 році. Це лідери в Україні у сфері штучного запліднення і впевнено зберігають цю позицію вже більше 20 років. Гарантовані програми — це унікальна пропозиція ICSI Clinic. Двадцятирічний досвід фахівців дозволяє гарантувати подружжю народження дитин Приймають лікарі: Дарий Александр Семенович, Горбенко Алина Игоревна, Васильчук Алла Анатольевна
  • Пакет "Універсальний" (Індівідуальне консультування репродуктивного психолога ONLINE) 5 000
  • Пакет "Оптимальний" (Індівідуальне консультування репродуктивного психолога ONLINE) 6 500
  • Консультація репродуктолога 1 250
  • Пакет "Максимум" (Індівідуальне консультування репродуктивного психолога ONLINE) 9 000
  • Консультація провідного репродуктолога, Заслуженого лікаря України, Кандидата медичних наук, Професора 2 100
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Минская 47 15 м.Оболонь 49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології. Приймають лікарі: Билышко Александр Витальевич, Борисов Максим Викторович, Ковалевская Лариса Станиславовна
  • Донорська сперма ( 1 доза) 8 450
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі» 18 260
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі без медикаментозного супроводу» 13 310
  • Підготовка ендометрію 12 450
  • Програма "КІО" (Контрольована Індукція Овуляції) 14 900
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15