Сторінка 18. Приватні клініки в Харкові

4,0
Знайдено 287 клінік

Сб Нед Цілодобово
Алена
Одна из лучших клиник в городе! Большая часть персонала на своих местах и знают что делают. Оправданное ценообразование. Осталась очень довольна выбором и благодарна за помощь специалистам!
Жасмин
У этой стоматологии чудесный рабочий график: можно приходить на приём в воскресенье с утра и до вечера, для меня это очень важно. Удобное расположение – ещё один несомненный плюс – метро в двух шагах, клиника в центре города. Ну и качество обслуживания на высшем уровне)
Сергей и Ксения
Клиника репродуктивной медицины имени Грищенко помогла нам с женой завести долгожданного ребенка. Долго пытались сами зачать, но через несколько лет окончательно поняли, что без помощи не обойтись. В клинике нас обоих обследовали, провели необходимые анализы и тесты, назначили лечение. И вот – нашему сыну скоро полгода!
Харків вул. Благовіщенська, 25
м.Южный вокзал 8 3 м.Центральный рынок 10 5
Харківський науковий лікувально-діагностичний медичний центр Клініка репродуктивної медицини ім. Академіка В. І. Грищенко спеціалізується на вирішенні проблем чоловічого і жіночого вторинного безпліддя, первинного безпліддя без явних причин, комбіновані види безпліддя. В установі працюють кращі доктора високих кваліфікацій.
4,3
Харків вул. Пушкінська, 67 (оф. 40)
м.Пушкинская 1 1 м.Архитектора Бекетова 9 3
Спеціалізований медичний заклад "Стоматологічний кабінет Чернова" надає послуги з діагностики та лікування зубних патологій. Серед пріоритетів центру — застосування сучасних технологій.
4,3
Спеціалізована клініка "Інститут Гіалуаль" - це медичний заклад, в якому проводяться дослідження, розробки і застосування новацій для підтримки краси та молодості всього тіла.
4,3
Харків вул. Полтавський шлях, 152 (корп. В2)
м.Холодная гора 5 1 м.Южный вокзал 26 6
Клініка пластичної хірургії "Радмір-політех" спеціалізується на виправленні зовнішніх дефектів, повертає красу шляхом оперативного втручання.
Харків пр-т Ювілейний (кол. 50-річчя ВЛКСМ), 54 Б
м.Барабашова 29 6
Медичний центр «Дар» вже більше 7 років практикує гідроколонотерапію для профілактики та лікування різноманітних захворювань.
Харків пров. Івана Дубового, 9 в, 5 поверх, офіс 1
м.Площадь Конституции 10 4
Спеціалізоване установа "Харківський Інститут Гештальт і психодрами" займається нормалізацією психічного здоров'я людини та проведенням різних тренінгів і консультуванням. Почав функціонувати в 2013 році. Фахівці установи проходили навчання за кордоном.
Харків наб. Сабурівська, 5
м.Защитников Украины 19 7 м.Метростроителей 25 8 м.Спортивная 26 7
Спеціалізована установа "Азимут" займаються гештальт-терапією і нормалізацією психічного здоров'я людини. У центрі працюють фахівці високого профілю.
4,3
Харків вул. Трінклера, 6 (3 поверх, каб. 42)
м.Госпром 4 4 м.Университет 4 2
Спеціалізоване установа "Санос" - це центр урології та андрології. Клініка надає послуги з лікування захворювань: простатиту, уретриту, розладів виверження сім'я, хламідіозу, простатиту, трихомоніазу.
Харків вул. Валентинівська (колиш. Блюхера), 27
м.Студенческая 8 2 м.Героев Труда 19 4 м.Академика Павлова 23 4
Спеціалізований медичний центр "Альмадент" надає комплексні стоматологічні послуги. Основна спрямованість — сімейна стоматологія
4,3
Харків вул. Дарвіна, 9 (2 поверх, офіс 16)
м.Архитектора Бекетова 3 1 м.Пушкинская 15 5
Вузькоспеціалізований медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості з 2007 року надає послуги з діагностики та лікування захворювань в області акушерства та гінекології.