Wellness Group (Велнес груп), центр здоров'я

4.3
Харків, пр-т Гагаріна, 41/2 (секція 6)
м.Проспект Гагаріна14 6 м.Метробудівників12 2 м.Спортивна12 5
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізоване установа "Wellness Group" - це медичний центр здоров'я, спрямованість якого - на запобіганні хворобам і на активізації власного потенціалу організму людини.

Послуги, які пропонує клініка:

• консультація профільного спеціаліста;
  • мануальна терапія;
  • гірудотерапія;
  • різні види масажу (у тому числі, і вісцеральний);
  • комплекс косметологічних процедур.

Переваги центру здоров'я - досвідчені лікарі, прийнятна цінова політика, націленість на результат.

Місцезнаходження клініки - пр. Гагаріна, 41/2, сек. 6 (ст. Метро Проспект Гагаріна, Спортивна, Метробудівників ім. Ващенка). Для зручності пацієнтів функціонує безкоштовна парковка і Wi-Fi-зона

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Wellness Group (Велнес груп), центр здоров'я, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Были проблемы с животом и кишечником, решила попробовать. Слышала много разного, но не как, ни решалась. Знакомые посоветовали обратиться, в клинику «Велнес груп». Прошла ряд предварительных сеансов по очищению, организма, а затем и курс висцерального массажа. Спасибо помогло.
Андрей
Всегда относился к висцеральному массажу с осторожностью. Но друзья уже не раз ходили на сеансы, и им понравилось, стали себя лучше чувствовать. Мой выбор пал, на клинику «Велнес груп». На мое удивление после курса данного массажа, перестал меня мучать кишечник, и остеохондроз куда то делся.
Алевтина
Обращалась много раз в данную клинку «Велнес груп» по разным видам массажа. Очень понравился массаж спины, висцерального массаж брюшной полости и массаж стопы. Персонал внимательный и отзывчивый. После данных курсов массажа, стала чувствовать себя еще лучше. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
Вовк Валерій Анатолійович - хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, автор 63 наукових робіт і 26 патентів України. Спеціалізується на лікуванні гриж всіх локалізацій, захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, кіст печінки та ін. хвороб.
Пн — Пт: 08:00-16:00