Сторінка 16. Приватні клініки в Харкові

4,0
Знайдено 287 клінік

Сб Нед Цілодобово
Сніжана
Був депресивний невроз. Здивована що лікар не прив'язує до себе хворих, а при покращенні стану рекомендує збільшувати інтервали між відвідинами. Для зміцнення в собі власних силах. Професіоналізмом лікаря залишилася задоволена.
Анжела
Приємне відношення до пацієнта і доступне лікування. Рекомендую. Півроку тому лікувалися у лікаря. У мене з'явився невроз, панічні атаки. Лікар дуже допоміг, всім залишився задоволений. Зараз почуваю себе значно краще. Рекомендую!
Тамара
Був сильний депресивний стан. З Дмитром Володимировичем відчула себе впевненіше. Зрозуміла що можу завжди прийти до нього і поділитися своїми проблемами і переживаннями. Він дуже добре розуміє мене. Все це робить моє життя більш стабільною.
Не дуже вірила що допоможе консультація, але пішла і не пошкодувала. Ольга Євгенівна абсолютно не нав'язує свої методи лікування. Навіть після першого сеансу мені стало значно краще. Тому буду продовжувати лікування. Рекомендую!
в клініці 7 лікарів
Харків с. Клугино-Башкировка, вул. Лесна, 80
Центр психологічної реабілітації для залежних "Метод" надає допомогу пацієнтам з різними залежностями (алкогольної, наркотичної). Лікарі медичного центру також займаються лікуванням ігроманії.
Харків вул. Ярослава Мудрого, 30а (вул. Петровського)
м.Пушкинская 1 2 м.Архитектора Бекетова 13 7 м.Университет 18 8
Харьківська клініка «Оксфорд Медікал» є многопрофільною та спеціалізується на безпечних малоінвазивних методах лікування. Медичний центр складається з кількох відділень: флебологічного, відділення естетичної медицини та спеціалізованого відділення по боротьбі з алкогольною та нікотиновою залежністю.
Харків вул. Данилевського, 26
м.Научная 6 2 м.Госпром 12 4 м.Университет 13 5
Приватний кабінет доктора Коноваленко Т. Н. надає медичну допомогу в діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та нефрологічного профілю.
Харків вул. Вишнева, 56
р.Слободской
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Харкові — сучасний медичний заклад, що надає допомогу пацієнтам з наркотичною та алкогольною залежностями. У клініці також можна пройти курс лікування від ігрової залежності.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 60
м.Героев Труда 19 5 м.Студенческая 29 7
Спеціалізована клініка "Надія" веде стоматологічний прийом для членів усієї родини. Особлива увага приділяється дитячої стоматології.
Харків пл. Конституції, 21/1
м.Исторический музей 1 1
Харьківська поліклініка під градусником – багатопрофільний медичний заклад. Штат клініки складається з висококваліфіковані медичних спеціалістів, у тому числі професорів онкології, гінекології, гастроентерології тощо.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
4,3
Харків пр-т Гагаріна, 41/2 (секція 6)
м.Проспект Гагарина 14 6 м.Метростроителей 12 2 м.Спортивная 12 5
Спеціалізована установа "Wellness Group" - це медичний центр здоров'я, який спрямований на запобігання хворобам і на активізації власного потенціалу організму людини.
4,3
Харків вул. Механізаторська, 4а (оф. 314)
м.Академика Павлова 5 1 м.Студенческая 15 3
Спеціалізована установа "Приватний кабінет дієтолога Буткевич І. Н." займається діагностуванням та допомогою при гастроентерологічних патологіях, а також надає послуги дієтолога.