Клініки косметології в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Лікування рубцевої тканини кортикостероїдами 1400 грн
Механічна чистка обличчя (1,5 години) 440 грн
Консультація косметолога 300 грн
BDR(AGE CONTROL ЛЮКС) 2700 грн
Знайдено 36 клінік

Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Гажур Ольга Дмитриевна
Я очень благодарна врачу-дерматологу Мишениной Елене Сергеевне. Доброжелательное и внимательное отношение врача-дерматолога Мишениной Елены Сергеевны вселили веру в изличение болезни. А правильно подобранный курс лечения быстро помог мне справится с болезнью. Спасибо, что вы у нас есть!
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героев Труда 6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
  • Мезотерапія от 100
Харків вул. Роганська, 3
м.Индустриальная 15
Медичний центр «Мікамед» (Mikamed) спеціалізований медичний центр дерматовенерології та косметології у м. Харкові. Приймають лікарі: Cтешенко Юлия Евгеньевна , Сун Янь
  • Алмазна мікродермабразія (механічний пілінг), обличчя 700
  • Алмазна мікродермабразія (механічний пілінг), спина 900
  • Алмазна мікродермабразія (механічний пілінг), плечі 800
  • Мікротоковая терапія, обличчя 500
  • Мікротоковая терапія, обличчя, шия, декольте 900
8,6
Харків вул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Университет 15 5 м.Пушкинская 11 5 м.Архитектора Бекетова 16 7
Центр сучасної медицини ДОКАРТ - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання. Приймають лікарі: Хорунжая Любовь Сергеевна, Новикова Елена Петровна
  • Електролізіс 1 ст. 2 000
  • Фотоомолодження: Декольте 4 000
  • Електролізіс 2 ст. 3 000
  • Фотоомолодження: Плече 2 500
  • Електролізіс 3 ст. 4 000
8,5
Харків вул. Космічна, 12 А
м.Научная 9 3 м.Ботанический сад 19 4 м.Госпром 22 5
АВС (Age and Beauty Control Clinic) — медичний центр інноваційних технологій, в якому ви можете пройти комплексну діагностику здоров'я та отримати консультацію фахівців онлайн. Фахівцями клініки розроблено авторську програму "Відновлення після перенесеного COVID-19". Приймає лікар: Воробьева Ольга Владимировна
  • Плазометерапія PRP от 1 500
  • Анти-ейдж безін'єкційний ліфтинг 2 500
  • Анти-ейдж клітинна регенерація та захист 2 500
  • Консультація косметолога 500
  • BDR(AGE CONTROL ЛЮКС) 2 700
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
  • Консультація косметолога 300
  • Консультація косметолога 200
  • Консультація косметолога 250
  • Консультація косметолога 800
  • Консультація косметолога 300
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми. Приймають лікарі: Овчаренко Любовь Васильевна, Татузян Евгения Геннадиевна
Харків вул. Шевченко, 142
м.Госпром 5 м.Университет 5 м.Пушкинская 10
Медичний центр "Сімейна консультація" - багатопрофільна клініка, яка надає пацієнтам широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, відповідних найсуворішим стандартам сфери охорони здоров'я. Штат медичного центру - висококваліфіковані фахівці різного профілю з великим досвідом клінічної діяльності.
  • Лазерна епіляція Скули 400
  • Лазерна епіляція Лоб 400
  • Лазерна епіляція Міжбров'я 300
  • Лазерна епіляція Підборіддя 400
  • Лазерна епіляція Баки 400
6,3
Харків вул. Клочківська, 222
м.Ботанический сад 14 5 м.Научная 22 7
Спеціалізоване установа "Lilawadee" - це центр тайського масажу. Всі фахівці клініки - масажисти з Таїланду, що гарантує якість і результат процедури.
  • Традиційний тайський масаж (загальнооздоровчі, релаксуюча, тонізуюча дія) 408
  • Традиційний тайський масаж + фут масаж 578
  • Програма глибокого зволоження от 200
  • Експрес догляд за обличчям от 100
  • Пілінг обличчя 250
5,6
Харків вул. Олімпійська, 5а
м.Дворец спорта 20 3 м.Турбоатом 21 4
Багатопрофільний лікувально-діагностичний мед центр "Олімпійський" займається лікуванням і профілактикою захворювань по 10 основними напрямками. Співробітники лікувально-діагностичного центру "Олімпійський" практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Діє акційна система знижок.
У кабінеті дерматовенеролога клініки «Дерматологія плюс» проводиться лабораторна діагностика та комплексне лікування різних венеричних і шкірних захворювань. Також виконуються косметологічні маніпуляції. Приймає лікар: Гаврюшенко Алина Геннадиевна