Клініки в Харкові (метро Академіка Павлова)

Висновок лікаря рентгенолога (сегмент, не більше 4 зубів) 90 грн
Вакцинация «Мамин Дім на Широнинцев» 1300 грн
Знайдено 16 клінік

Андрей
Был у Ткачанко Романа Алексеевича по поводу удаление зубов мудрости. Все понравилось ! Внимательный ,приятный доктор ! Рекомендую !
Ярослав
Новое оборудывание, вышколеный персонал, рекомендую.
Валентина Демяненко
Лечила и поротезировала зубы у Гринберга Радислава Александровича. Профессионал своего дела, очень обходительный и внимательный человек. Большое спасибо доктору. Коллективу клиники здоровья и благополучия.
Ніна
Я давно користуюсь послугами стоматологічної лікарні svgent. Роблю це без страху і з задоволенням. Останній раз лікувала 7зуб під цирконієвою коронкою, дуже переживала за результат. Але завдяки лікарям Галіч і Голобородько зуб вилікували, чому я дуже рада. Я вдячна лікарям за їх доброту і співчуття, а особливо за високу кваліфікацію. Бажаю їм доброго здоров'я і всіляких гараздів
Диагностика 3D КТ
Харків вул. Академіка Павлова, 144
м.Академика Павлова 5 1 м.Студенческая 10 1
Спеціалізований центр променевої діагностики 3D КТ на Академіка Павлова проводить обстеження та комп'ютерну томографію щелепно-лицьового апарату пацієнтів. Це один з філій мережі діагностичних центрів міста. У штаті кваліфіковані фахівці-рентгенологи, які мають великий досвід практичної роботи.
  • Висновок лікаря рентгенолога (кістки черепа) 250
Працює з
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
Харків ул. Познанська, 2
м.Барабашова 53 10 м.Академика Павлова 42 11
Медико-діагностичний центр «Діагностика плюс» спеціалізується на проведенні лабораторних аналізів за різними напрямками. У лабораторії здійснюють забір крові, а також приймають інші біологічні матеріали для дослідження. Забір здійснюється кваліфікованими маніпуляційними медсестрами, з використанням одноразових інструментів.
6,7
Харків вул. Валентинівська, 35/81
м.Студенческая 21 4 м.Академика Павлова 35 5 м.Героев Труда 31 6
ОН Клінік — це адаптований забірний пункт на Валентиновскій. Ключова перевага - розширений спектр лабораторних послуг, що надаються з використанням передового технічного оснащення та оновлених реактивів. Діагностичний центр відкриває свої двері для пацієнтів будь-якого віку.
  • Бактеріологічне діагностичне дослідження на мікоплазму, уреаплазму, трихомонаду, гонокок (секрет простати, сперма, еякулят, УГ зішкріб. Бакпосів з АБГ у разі виявлення) 726
  • Трийодтиронин вільний (Т3 вільний) 177
  • Бактеріологічне діагностичне дослідження на наявність стрептококів гр.А (β-гемолітичних) (Бакпосів з АБГ у разі виявлення) 220
  • Трийодтиронин загальний (Т3 загальний) 177
  • Бактеріологічне діагностичне дослідження на стафілокок - 1 точка (Бакпосів з АБГ у разі виявлення) 220
6,7
Харків вул. Гвардійців Широнінців, 33
м.Академика Павлова 15 4 м.Студенческая 24 5 м.Барабашова 31 9
Мамин Дім на Широнінців — це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Клінічний аналіз крові 200
  • Тригліцериди 55
  • Визначення алергіі на шерсть собаки, Ig E 140
  • Клінічний аналіз крові (терміновий) 240
  • Магній (Mg) 65
5,4
Харків ш. Салтівське, 266 Г (Клінічна лікарня №8)
м.им. Масельского 50 9 м.Армейская 50 11 м.Академика Павлова 59 13
Європейський Радіологічний Центр — це центр сучасної діагностики, який працює вже протягом 11 років. Все починалося з одного центру, відкритого за підтримки словацької компанії, яка надає кваліфіковані медичні послуги в європейських країнах.
Харків пр-т Ювілейний, 57 А
м.Барабашова 45 8 м.Академика Павлова 32 8
Профільний медичний центр "Орлятко" спеціалізується в області загальної педіатрії та дитячої алергології. Прийом веде лікар другої кваліфікаційної категорії з багаторічним досвідом практичної роботи. Основні захворювання з якими стикаються фахівці центру - алергічний риніт, бронхіальна астма, поліноз, атопічний дерматит, гострі алергічні реакції.
  • Первинна консультація дитячого алерголога 300
  • Повторна консультація дитячого алерголога 250
  • Первинна консультація дитячого алерголога для 2 дітей (рідні або зведені) 450
  • Повторна консультація дитячого алерголога для 2 дітей (рідні або зведені) 380
  • Первинний огляд 1 дитину 300
Харків Салтівске шосе, 266 (клінічна лікарня №7, неврологія)
м.им. Масельского 50 9 м.Армейская 50 11 м.Академика Павлова 59 13
Європейський Радіологічний Центр на Салтівському шосе — це один з п'яти центрів мережі діагностики в Харкові. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які регулярно проходять стажування в європейських, американських клініках, беруть участь в міжнародних конференціях. Також вони займаються науковою роботою.
Харків вул. Барабашова, 36 А
м.Студенческая 3 м.Академика Павлова 20 5 м.Героев Труда 20 5
Tesla Medical - центр магнітно-резонансної діагностики, єдиний в Харкові, оснащений апаратом Philips Achieva, що має магнітне поле 3 Тесла.
Харків вул. Героїв Праці, 28а
м.Героев Труда 1 4 м.Академика Павлова 12 5
Харківський медичний центр «Афродіта» є багатопрофільним.
  • Консультація кардіолога 200
  • Масаж загальний 1,5 години 250