УЗИ матки в Харькове (метро Университет)

Цервікометрія 450 грн
Євгенія
Моє звернення до офтальмологів клініки Докарт завершено успішно, мені відновили хор на сто відсотків. Операція щодо заміни хрусталіка зроблена чудовим фахівцем М. М. Ковшарем, післяопераційний нагляд здійснювала чуйна, інтелігентна А. В. Філатова. Але на кожному ступені взаємодії з клінікою мене обслуговували чемні люди: рецепція, бухгалтерія, молодший медперсонал. Йм моя щира подяка за підтримку й допомогу. Бувайте здорові, мої героїчні харків'яни!
Дякую клініці за багаторічну увагу до моїх дітей (користувалися нічними лінзами, робили припікання сітківки, корекцію зору, планові огляди). Приємні дівчата на рецепції -- милі бджілки-трудівниці, які слідкують за комфортом та хорошим настроєм пацієнтів. В такий важкий час для Харкова ВИ -- НАШІ ГЕРОЇ!
Ставицька Оксана Євгеніївна
Гарне обслуговування
Кислинська Мария Юрьевна
Сподобалось, компетентний лікар
Артьомова Ніна Петрівна
Отличный специалист - эндокринолог, учтивая ,вежливая с индивидуальным подходом к пациенту. Советую!!!
Ващенко Поліна Олександрівна
Дуже задоволені ,лікар уважна і ввічлива
9,1
Харьков ул. Ярослава Мудрого (Петровского), 30 А
м.Пушкинская3 1 м.Архитектора Бекетова13 5 м.Университет12 5
Медицинский центр "ОН Клиник Харьков" входит в международную сеть клиник. В Харькове медицинское учреждение было открыто в 2007 году. Клиника является многопрофильной. В ней насчитывается более 15 специализаций врачей.
  • Цервікометрія 450
8,6
Харьков ул. Хвильового (Маяковского), 24
м.Университет15 5 м.Пушкинская11 5 м.Архитектора Бекетова16 7
Центр современной медицины ДОКАРТ — это многопрофильный центр, где можно быстро и эффективно избавиться от проблем со здоровьем, получить медицинское обслуживание европейского уровня в комфортных условиях и с применением высокотехнологичного оборудования.