Сторінка 2. Лікарі офтальмологи в Києві (Шевченківський район)

Просто чудовий спеціаліст! Олеся Василівна, оперувала мені сітківку, так як я мала певні проблеми. Все пройшло успішно та на найвищому рівні. Спеціаліст у своїй справі. Щиро вдячна Вам за компетентність та вдало проведену операцію. Рекомендую!
18 березеня '20 г.
Катенька
Нещодавно, я почала помічати що у мене серйозно погіршився зір. Я звернула до цього лікаря. Вона мене оглянула, обстежила та запропонувала оперативне втручання. Післяопераційний період був короткий, та без ускладнень. Зараз все добре.
01 лютого '20 г.
Денис
О враче могу сказать только хорошее
23 серпня '16 г.
Виталия
Хороший, квалифицированный доктор. Все было хорошо.
19 липня '16 г.
Офтальмолог
Офтальмолог-хірург вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні хвороб сітківки. Займається ретинолога і мікрохірургічними втручаннями, проводить лазерну корекцію зору. Діагностує очні недуги за допомогою тонометрії, офтальмоскопії і скіоскопіі. Надає послуги лікування глаукоми, катаракти, блефаритов і кератитів. Підбирає окуляри і лінзи для контактної корекції зору. Видаляє сторонні предмети з ока.
Офтальмолог, хірург-офтальмолог, ретинолог
Офтальмолог-ретинолога, лазерний хірург, лікар вищої категорії. Надає послуги лазерного лікування сітківки, консультативно-діагностичного прийому, інтравітреального терапії. Займається лікуванням захворювань сітківки та глаукоми, виконує корекцію зору і усунення короткозорості високоякісним лазером. Член «Евіденте» - Україно-голландської благодійної організації лікарів-оптометристів. Доктор Топольницька Олеся Василівна пройшла курси кваліфікації в Польщі і Чехії, 14 років досвіду.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Офтальмохірург
Лікар-офтальмохірург, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на рефракційної хірургії. Діагностує очні недуги за допомогою гониоскопии і скіаскопіі. Оперативним шляхом лікує косоокість. Проводить комплексну діагностику зору, коригує дефекти лазерним методом. Надає послуги вилучення чужорідних предметів з ока.
Офтальмолог
Доктор Безпалько Юлія Євгенівна - офтальмолог, досвід роботи 20 років. Спеціалізується на патологіях органів зору. Займається ранньою діагностикою та терапією захворювань. Ліквідує запальні патології на різних стадіях розвитку. У медичній практиці використовує сучасні методики. Володіє практичними навичками, регулярно відвідує наукові конференції. Підвищує кваліфікацію, що дозволяє лікарю вдосконалювати набуті навички. Приймає в приватному порядку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Офтальмолог
Лікар займається виявленням та лікуванням широкого спектру офтальмологічних захворювань. Виконує хірургічне та лазерне лікування глаукоми і катаракти. Проводить офтальмоскопію очного дна. Приймає пацієнтів з відшаруванням і розривом сітківки.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 2000 грн.
Офтальмохірург
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії займається проведенням хірургічних втручань для лікування очних хвороб. Кандидат медичних наук, спеціалізується на катарактальної і рефракційної хірургії. Надає послуги консультації та комплексної діагностики зору. У роботі в якості діагностичного методу використовує офтальмоскопію. Виконує корекцію зору, лікує глаукому, відшарування і розриви сітківки, блефарити, катаракту, дегенерацію рогівки, вивих кришталика.
Консультація 2000 грн.
Офтальмолог
Лікар Петренко Олена Володимирівна - офтальмолог. Спеціалізується на захворюваннях органів зору в дитячому віці. Улюблений напрямок діяльності - офтальмологія маленьких пацієнтів. Лікар володіє навичками психолога, що дозволяє беззастережно проводити консультації, діагностику і лікування з мінімальним дискомфортом для дитини. Приймає в приватному порядку. Спеціалізується на короткозорості, далекозорості, запальних ураженнях сітківки ока. Володіє сучасними навичками терапії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Консультація от 400
Офтальмолог
Лікар офтальмолог. Надає послуги з діагностики та лікування органів зору, проводить хірургічне лікування катаракти, глаукоми. Закінчив Київський медичний інститут ім Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Офтальмолог
Дитячий офтальмолог, має вищу категорію кваліфікації в своїй області. Діагностує зір, здійснює підбір окулярів для контактної корекції. Також використовує для лікування лазерні технології. Проводить комплексні дослідження, що включають офтальмоскопію і біомікроскопію очного дна, вимірювання внутрішньоочного тиску різними методами. Підбирає лінзи. Контролює процеси лікування. Крім того, займається видаленням з очей тел стороннього походження.
Офтальмолог
Лікар Филипчук Олександр Миколайович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням глаукоми, катаракти на різних стадіях захворвання. Спеціалізується на проведенні екзофтальмометрії, офтальмоскопії очного дна, хірургічному лікуванні збіжного та розбіжного типу косоокості. Також займається лікуванням запальних захворювань очей.