Сторінка 6. Лікарі дерматологи в Києві (Шевченківський район)

Арина
Уже и не надеялась, что когда то у меня вновь будет чистая кожа. Ходила по разным врачам, но все как то бестолку, а тут обратилась к Ирине Владимировне - без тени сомнений поставила диагноз после ряда анализов, назначила лечение и вот я уже вижу первый результат! Обязательно обращайтесь, однозначно рекомендую!
01 грудня '16 г.
Дерматолог
Доктор Білоусова Інна Володимирівна має ступінь кандидата медичних наук в дерматології. Займається консультуванням пацієнтів і проведенням комплексних діагностичних досліджень, включаючи лабораторні аналізи. Лікує шкірні недуги будь-якої етіології. Застосовує медикаментозну, радіохвильової і лазерну терапію.
Дерматовенеролог, гінеколог
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Дерматовенеролог, дерматолог, трихолог, косметолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з шкірними захворюваннями і венеричними патологіями. Виконує видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом. Спеціалізується на апаратної косметології. Проводить ультразвукову і комбіновану чистку обличчя, масаж обличчя. Консультує з питань вибору лікувальної косметики.
Косметолог, дерматолог
Лікар спеціалізується на грибкових і бактеріальних захворюваннях шкірних покривів. Проводить комплексну терапію контактного і атопічного дерматиту, екземи, висипів різної етіології. Спеціалізується на відновленні шкірних покривів, усунення дефектів. Використовує сучасні медикаменти та косметичні препарати.
Хірург
Лікар лікує різноманітні захворювання внутрішніх органів хірургічними методами. Приймає пацієнтів із апендицитом, панкреатитом, холециститом, ліпомами, кістами, пролежнями, грижами передньої черевної стінки. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з хірургії.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматолог, трихолог