Сторінка 2. Лікарі урологи в Києві (метро Либідська)

Александр
Отличный врач! Поставил точный диагноз и назначил эффективное лечение
Роман
Вежливый и грамотный врач, чувствуется, что своё дело знает. Внятно и детально объяснил поставленный на осмотре диагноз, дал рекомендации по дополнительному обследованию, необходимому для устранению первопричны, прописал лечение и дал рекомендации по диете. Приёмом очень доволен.
Роман
Спасибо, что посоветовали обратиться к урологу Щербаку Евгению Владимировичу, он действительно профессионал! Я уже замучился посещать врачей, мне выписывают +- похожие назначения, а проблема все возвращается и возвращается, то есть ремиссия, если говорить врачебным языком (чего уже к сожалению за время хождений понахватался) - наступает на время, а потом опять и опять были рецидивы. А я такой человек, что меня такое качество жизни (постоянно находится в состоянии "лечения", пить таблетки при обострении - не устраивает). И только Евгений Владимирович понял что моя проблема комплексного характера, от чего она возникает, что способствует этому. Что дело не только в урологии. Я склонен доверять ему, так как его предположения подтверждаются как диагностикой, так и мнением других профильных специалистов, к которым он меня направил. Так что лед тронулся, мы идем в правильном направлении.
Уролог
Лікар займається виявленням і терапією урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з аномаліями розвитку сечовидільної системи, нетриманням сечі і фимозом. Здійснює консультативний прийом в медичному закладі. Успішно лікує цистит, уретрит, сечокам'яну хворобу, чоловіче безпліддя і інші патології.
Дитячий хірург, дитячий уролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань, які відносяться до дитячої хірургії та урології. Виконує операції на уретрі, операції з видалення каменю з сечоводу, обрізання крайньої плоті. Постійно освоює нові методики оперативного лікування, зокрема, в неонатології та лапароскопії. Є членом Асоціації дитячих хірургів України.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Уролог-андролог, лікар УЗД в урології
Лікар лікує запальні захворювання нирок та сечового міхура, захворювання органів мошонки, чоловіче безпліддя, простатит, везикуліт, аденому передміхурової залози, синдром хронічного тазового болю. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів від 18 років. Виконує катетеризацію сечового міхура, лікувальний масаж передміхурової залози.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.
Записатися на прийом2 онлайн записи