Сторінка 2. Лікарі отоларингологи в Києві (метро Контрактова площа)

Хочу выразить свою благодарность Логинской Романе за профессиональный подход , тактичность и положительный настрой.Очень рада своей встрече с Лор доктором!
30 листопада '-1 г.
Валерия
Большое спасибо доктору Логиновской! Помогла нашему малышу, когда болели ушки. Осмотр ведет очень хорошо, к деткам относится бережно, с улыбкой. Все назначения выполнили и теперь здоровы.
08 березеня '19 г.
Отоларинголог
Доктор займається виявленням і терапією ЛОР-патологій у дорослих і дітей (з 1 року). Виконує розтин абсцесів, пневмомассаж барабанних перетинок, пункцію верхньощелепних носових пазух. Проводить катетеризацию слухових труб.
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань ЛОР-органів. Проводить розтин паратонзилярного абсцесу, кріодеструкцію папілом. Видаляє поліпи в носі, виконує репозицію кісток носа та тонзилектомію. Приймає пацієнтів з хронічним тонзилітом, отитом, ларингітом, гайморитом та фронтитом.
Отоларинголог
Огляд та лікування пацієнтів з патологією ЛОР-органів, розкриття паратонзилярних абсцесів, фурункулів присінку носа. Проведення ушивання м’яких тканин обличчя, вуха, редресацію кісток носа. Промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання порожнини носа по Проетцу.
Отоларинголог, Отоларинголог дитячий
Професійні навички: Огляд та лікування пацієнтів з патологією ЛОР-органів, Розкриття паратонзилярних абсцесів, фурункулів присінку носа. Проведення ушивання м’яких тканин обличчя, вуха, редресацію кісток носа. Виконую промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання порожнини носа по Проетцу.