Сторінка 2. Лікарі педіатри в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Світлана
Ось уже як три роки ми лікуємося лише у Тетяни Олексіївни. Адже ми неодноразово переконалися у кваліфікації цього чудового лікаря. На нащу дкмку, кращого педіатра ніж Тетяна Олексіївна у нашому місті немає Дуже вдячні їй за турботу про нашу малечу, та надання кваліфікованих консультацій. Рекомендуємо!
22 січня '20 г.
Не так давно, ми з донькою були на прийомі у лікаря Дудулад Надії Михайлівни. Залишилися під приємним враження від професіоналізму лікаря. Добра, усміхнена, тай до дитини одразу знайшла підхід. Уважно обстежила, та призначила лікування. Зараз почуваємо себе відмінно. Рекомендуємо цього лікаря!
18 грудня '19 г.
Педіатр
Надає консультативну допомогу в лікуванні різних дитячих захворювань. Володіє навичками УЗД, ОЧП, серця. Веде прийом, як педіатр та лікар УЗД.
Педіатр, Лактолог
Веде амбулаторний прийом, займається діагностикою, профілактикою, лікуванням дитячих захворювань. Проводить консультації з догляду та вигодовування дітей від перших місяців життя, навчає правилам грудного вигодовування і введення прикорму. Проводить оцінку фізичного розвитку дитини.