Лікарі стоматологи (Стоматолог-терапевт) в Києві (метро Хрещатик)

Мені пощастило! Чудовий лікар з рідкісною людяністю.
30 листопада '-1 г.
Сергей
Самый лучший стоматолог! Хожу к ней неизменно более 20 лет!
30 листопада '-1 г.
Обратилась к Сергей Сергеевичу по рекомендации подруги. Врач сразу обнаружил периодонтит. После нескольких сеансов проблема была решена. К врачу претензий нет. Для себя решила, что другого специалиста искать не буду. На следующий профилактический осмотр снова запишусь к нему.
20 лютого '17 г.
Таня
Сломала все мои представления о стоматологах как о самых "страшных" врачах) Теперь буду регулярно наведываться для осмотров)
03 жовтня '16 г.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Лікар-стоматолог, ортопед, хірург першої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностику і лікування карієсу, виконує естетичну реставрацію зубів. Володіє навичками видалення зубів, виконує оперативне лікування порожнини рота. Має навички протезування, встановлює знімні, незнімні протези з різних стоматологічних матеріалів - кераміки, металокераміки, різних металів.
Консультація бесплатная
Врач стоматолог, стоматолог-парадонтолог
Лікар-стоматолог-терапевт, отримала вищу кваліфікаційну категорію, пародонтолог, стоматолог-гігієніст. Спеціалізується в області діагностики і терапії пародонта. Займається професійної гігієною ротової порожнини за допомогою ультразвукового апарату. Має навички відбілювання зубної емалі. Виконує художню реставрацію зубочелюстного ряду.
Консультація бесплатная