Арітмолог в Києві

Тетяна
Даже вдячна Олексію Зінов'євичу за призначене мені лікування миготливої аритмії. Бажаю йому всіх благ!
30 листопада '-1 г.
Лариса
Лікар від Бога і Людина з великої літери!!!Проходила консультацію і Оперувалась 25 січня 2018р Низький Вам уклін і вашим колегам за ваш високий професіоналізм за ваше відношення за ваше розуміння Спасибі Вам велике що даруєте людям радість до життя!!Успіхів Вам у житті і ще більшого прфесійного злету!!!!
20 лютого '18 г.
Надежда
Очень хороший специалист, который выявил заболевание на ранней стадии и провел действительно эффективное лечение. Болезнь ушла и в этом заслуга врача! Большое спасибо!
02 березеня '17 г.
Замечательный кардиолог. Так пришлось, что обходила многих специалистов, а болезнь не покидала. Алексей Зиновьевич назначил лечение и дело пошло на поправку. Чувствую себя сейчас намного лучше. Спасибо!
12 квітня '17 г.
Аритмолог, Кардиохирург
Доктор Парацій Олексій Зіновійович спеціалізується в області кардіології. Кандидат медичних наук, надає послуги консультування пацієнтів. Проводить оперативне лікування хвороб серцево-судинної системи, в тому числі виконує операцію шунтування. Компетентний в хірургії серця і магістральних судин.
Консультація
Аритмолог
Лікар-аритмології, професор, спеціалізується в області функціональної діагностики серцевої діяльності, займається терапією шлуночкової аритмії, артеріальної гіпертензії. Виконує і розшифровує ЕКГ, ритмокардіографії, проводить моніторинг добових змін АТ і ЕКГ при кардіологічних патологіях. Займається науковою діяльністю, автор 500 наукових публікацій.