Сторінка 43. Лікарі в Києві (Голосіївський район)

Мирослава
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!
25 грудня '19 г.
Инна Владимировна – это уникальный специалист. Она прекрасно владеет информация, может все доходчиво объяснить и разъяснить. Я хожу к ней на приемы регулярно, одновременно прохожу диагностику, и тут же получаю рекомендации по лечению. Универсальный специалист!
10 січня '20 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-фахівець проводить консультацію пацієнтів, гінекологічний огляд. Спеціаліст проводить комплексне ведення вагітних, виявляє захворювання плода на ранніх термінах, профогляд жінок. Надає послугу постановки і видалення внутрішньоматкової спіралі, штучного переривання вагітності. Займається лікуванням таких захворювань, як ерозія шийки матки, хламідіоз, уреаплазмоз, уретрит, кондиломи піхви, гонореї та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55
Невролог дитячий
Доктор проводить профілактичні огляди дітей дошкільного віку. Спеціалізується на пренатальній неврології, затримках у розвитку дітей до 5-ти років. Займається лікуванням головного болю, тиків, травм голови. Лікує неврологічні патології у дітей будь-якого віку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог-ортодонт
Сучасні методики виправлення прикусу за допомогою брекет-систем різних видів, лікування захворювання СНЩС і багато іншого.
Стоматолог
Лікування каналів, постановка пломб, професійна гігієна ротової порожнини.
Нарколог, психіатр, лікар невідкладних станів, озонотерапевт
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює ведення пацієнтів з психічними розладами та залежностями. Проводить консультації на дому. Спеціалізується на наданні невідкладної допомоги, реабілітації та психокорекції пацієнтів. Займається кодуванням від залежностей, озонотерапією. Лікує панічні атаки, отруєння алкоголем і наркотиками, маніакально-депресивний психоз.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 2000 грн.
Ортопед-травматолог
Записатися на прийом5 онлайн записів
Гінеколог
Лікар-гінеколог Дуркіна Рлена Романівна займається лікуванням таких захворювань, як запальні хвороби органів малого таза, вульвагінального кандидозу, ерозії шийки матки, захворювань. Також займається лікуванням хвороб, які передаються статевим шляхом.
Терапевт, Гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар гастроентеролог, терапевт вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Надає послуги з лікування органів травного тракту і загальнотерапевтичних захворювань, спеціалізується на лікуванні захворювань кишечника. Закінчила НМУ імені О.О.Богомольця.
Педіатр-неонатолог
Лікар Гойденко Ірина Олександрівна надає медичну допомогу найменшим пацієнтам, у тому числі новонародженим. Здійснює підтримку вагітних та нещодавно народжених пацієнток, веде консультативний прийом з питань вигодовування та догляду за малюком. Лікує пульмонологічні та алергічні хвороби у дітей раннього віку.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Сімейний лікар