Кушева Жанна Іванівна

Дитячий психолог, нейропсихолог, спеціаліст з сенсорної інтеграції
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук

Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський

Немає відгуків

• Житомирський державний університет ім. І. Франка. Спеціальність: Початкове навчання. Практична психологія. Кваліфікація: Вчитель початкових класів. Практичний психолог (2003)
  • Інститут проблем виховання НАПН Україна м. Київ, навчання в аспірантурі (2010)

• Сертифікат про проходження курсу (55 г.) І модуля сертифікованої програми по Прикладному аналізу поведінки  (АВА) ВСВА course sequence from “Our Sunny World”. Тема: “Базисні принципи Прикладного аналізу поведінки (АВА) и процедури зміни поведінки” (2015)
  • Свідоцтво за програмою курсів: “Основи  лікувального масажу” (оздоровчо-лікувальній напрям). Житомирський державний університет ім. І. Франка (2016)
  • Сертифікат про проходження курсу за програмою “Нейропсихологічна діагностика та корекція в дитячому віці”. ГО “ Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії” “Я” (2021)