Сторінка 29. Лікарі в Києві (метро Палац Україна)

Лена
Ходила на прием к гинекологу (Таранюк) на ул.Деловая. Во вторник врач взял мазок на анализ и записал меня на четверг (вторая половина дня), чтобы обсудить результаты + в этот же день делала узи, чтобы все за один раз посмотреть. Посмотрев на результаты узи, врач сказал, что что-то тут не сходится и предложил сделать еще одно узи в другом месте! Т.е. я заплатила 280 грн и не получила внятной оценки моего узи. В этот же день мне пришлось в другом месте сделать еще одно узи за 340 грн. Но это еще не все. Когда я спросила, что там с моим анализом, доктор ответил, что анализ не пришел, но он его очень ждет, и я получу его на почту. И если у меня будут вопросы, доктор готов обсудить их по телефону. За вот такую нехитрую "консультацию" с меня взяли еще 180 грн. Итого - 460 грн и ноль результата.
18 лютого '17 г.
Приятный мужчина, аккуратный и вежливый врач. Буду рекомендовать знакомым.
18 липня '16 г.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Гінеколог
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.
Стоматолог, хірург
Видалення зубів будь-якої складності, парадонтальной хірургія, імплантація.
Масажист
Масажист, надає послуги медичної допомоги при болях в спині і шиї, напрузі в м'язах, хронічної втоми. Проводить класичний, розслабляючий і вакуумний масаж. Підвищує еластичність шкірних покривів, позбавляє від целюліту. Виконує також масаж для спортсменів.
Педіатр
Педіатр, має вищу категорії, займається лікуванням дитячих алергічних захворювань шкіри, інфекційних захворювань, запальних захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, системних захворювань. Доктор Троїцька І.В. безпосередньо проводить реоенцефалографію, реовазографію.
Невропатолог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Пульмонолог
Викликати лікаря додому
Невролог дитячий
УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на ультразвукової діагностики. Виконує обстеження молочних залоз, легенів, органів черевної порожнини і малого таза, передміхурової залози, щитовидної залози і надниркових залоз. За допомогою ультразвукового устаткування відстежує динаміку лікування патологій.
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій травної, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, хронічним бронхітом, пневмонією, тонзилітом, анемією, аритмією і гастритом.